Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi z 9210 f tipusű...

Tele kérdése:

Zanussi z 9210 f tipusű fagyasztó megy, de nem fagyaszt, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy zanussi fagyasztónk.Nemrégiben kölcsönadtuk egy hétre valakinek,azelött működött.Visszahozták és nem próbáltuk ki,mert csak disznóvágás után szokott menni.Most volt tegnap disznóvágás kitakaritottuk bedugtuk,és 1,5nap alatt szinte nem hűtött semmit,de közben halljuk hogy megy,és hátul megfotam a motrot,és megy.Mi lehet az oka annak,hogy nem hűt,és mit lehet vele csinálni?


2017. dec. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elszivárgott a hűtőközeg szerintem.
2017. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bubuka508 ***** válasza:
Valószínűleg megsérülhetett a csővezetéke, amiben a gáz kering és a gáz részben, vagy teljesen megszökött belőle, így nincs, ami párologjon-lecsapódjon, tehát a tulajdonképpeni hűtőfolyamatban résztvegyen. Azonban nem biztos, hogy ez a kölcsönkérők hibája, lehet, hogy amúgy is elromlott volna, csak véletlenül esett egybe a két dolog. Ez utólag kideríthetetlen. Ezért nem szabad drága holmit kölcsönadni, mert ilyenkor gond és összeveszés van, lehet, hogy ok nélkül. Csak szervizben javítható egyébként a gép.
2017. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig hall az ember érdekességeket.

Még eddig sose hallottam hogy fagyasztót kölcsön adjon valaki.

2017. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen sajnos ez ilyen.Igazából nem okolunk senkit,mivel nem egy fiatal fagyasztó,csak bosszantó hogy amikor nem kell akkor jó volt,most meg mikor kéne már nem jó.Lehet a szállitáskor megsérült.Mind1 azért köszönöm.
2017. dec. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!