Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Euronics vagy Media Markt?

Euronics vagy Media Markt?

Figyelt kérdés

Mikrohullámű sütőt vásárolnék, meg is van a kinézett példány.

Eredetileg MM-ban nézelődtem, utólag akadtam az Euronicsra. Ott párezer Ft-tal olcsóbb, illetve 12 helyett 24 hónap garancia van a kinézett termékre.


Viszont az adott üzletláncot nem ismerem, ebből adódik a kérdés, megéri náluk vásárolni, vagy maradjak a bevált MM-nál? Csábító a kedvezőbb ajánlat, de neten sok rossz véleményt olvastam.



2017. dec. 17. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szinte mindent már a media markt-ba veszek.


Azt meg nem igazán hiszem hogy egyik helyen a garancia 12 másikban meg 24 hónap, tök ugyanarra a termékre, amikor a gyártó adja a garanciát, nem a bolt.

2017. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg extra 12 hónap gyártói garanciát kapsz, ha regisztrálod a terméket a honlapjukon, és az egyik helyen az alap 12 hónapot, a másik helyen a kiterjesztett 24 hónapot tüntették fel. Az Euronics-et nem szeretem, eddig még soha nem tudtak segíteni semmiben, és mikor vettem egy vasalót 40ezerért, akkor a csaj felszámolt nekem egy százast szatyorért. Na az ilyen fillérbaxások miatt sem bírom őket.
2017. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Köszi, ez lehet a dolog nyitja. :)

Fene tudja akkor, jó lenne az a pár ezer Ft kedvezmény, de akkor ennyiért lehet, hogy nem kockáztatok.

2017. dec. 17. 11:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom hogy a MM-ben minden tökéletes, de jobb ha ott vásárol az ember.


Volt nekem pár kellemetlenség ha máshol vásároltam.


És igen, MM-ben valami drágább, de van ami ott olcsóbb mint máshol, mert vannak akciók, stb.

2017. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Euronics. A héten vettünk mosógépet - a honlapjukon 10000 Ft-tal kevesebbért hirdették, mint ami a boltban fel volt tüntetve. (Sajnos csak később vettem észre.)

A Media Markt-tal kapcsolatban eddig jók a tapasztalataim. Sokszor vásároltunk tőlük, és amikor (1x) valami gubanc volt a termékkel, gond nélkül visszafizették az árát. Az is tetszik, hogy a lecserélendő gépet elszállítják, és még egy jelképes össszeget fizetnek is érte.

2017. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, MM maradt végül. :)

Persze az online árral feljártam, mert szokás szerint kevesebb, mint az üzletben, úgyhogy kicsit drágább lett a vége. Sajnos munka mellett a megrendelem-és-üzletben-átveszem játszadozásra nincs időm.

Reméljük, legalább megéri az árát. :)


Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2017. dec. 18. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!