Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes okostelefont...

Hol érdemes okostelefont vásárolni: webshopban vagy egyéb üzletben (Tesco, Media Markt, Euronics)?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ráérsz és nem rémiszt el, hogy külföldről jön, akkor leginkább külföldről, pl. a német Amazonról. Nem lesz rajta vám semmiképp, se ÁFA, mert unión belülről jön. Sok kínai gyártónak szintén ezért van európai lerakata.

Ha ezzel nem élnél, akkor megbízható webshopból. Rendes üzletből eszembe nem jutna, sokkal drágábbak általában.

Ha viszont sokat telefonálsz, akkor érdemes lehet akár egy szolgáltatónál is megnézni, hogy mi akciós valamilyen díjcsomaggal, ami számodra megfelelő.

2017. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Esetleg tudnál ajánlani nekem valami konkrét márkát/típust a középkategóriában?
2017. máj. 13. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:

A középkategória mit jelent árban?


Amúgy én itt szoktam nézegetni, elég alaposan rá lehet szűrni a jellemzőkre:

[link]

2017. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy mit jelent árban a középkategória?! Most megfogtál, mert őszintén szólva egyáltalán nem vagyok otthon ebben a telefon témában. :) Lehet egyszerűbb, ha úgy fogalmazok, hogy max közepes "tudású" kütyüt keresek.
2017. máj. 13. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond egy árat, amennyit még kiadnál a mobilért
2017. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég nehéz lesz, hogy semmi konkrét elvárásod nincs és még árat se mondasz :D
2017. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
50000-nél semmiképp sem szeretnék többet áldozni rá.
2017. máj. 14. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Méretre mekkora legyen? Ma már elég nehéz 5 col alatti képernyőset találni és van akinek ez esetleg fontos, azért kérdezem.
2017. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, a képernyő legyen szép nagy jól látható, ha már...
2017. máj. 15. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!