Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fagor gáztűzhely sütő gombja...

Jsebak kérdése:

Fagor gáztűzhely sütő gombja nem működik . Ki tudja mi lehet a hiba az alsó és felső sütőbetét cserélve lett és jó?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 14:20
 1/8 Szirty ***** válasza:

Mekkora fáradtság lenne leírni a készülék típusát?

Nagy?


Gáztűzhelyben sütőbetét?

Vagy a sütője elektromos?

Mit jelent pontosan számodra az hogy "a gombja nem működik"?

2018. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gomb nem is működik egyiken se. El kell tekerni jobbra vagy balra.
2018. jan. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ide irj mert nem tudom elolvasni a privátot.

Tulajdonképp mi az amit itt nem mersz leirni?

2018. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindent tudok ide is írni de te nem olvasod amit írtam neked ?

A kapcsolójánál van valami baj és nem tudom mi !

2018. jan. 30. 13:10
 5/8 A kérdező kommentje:

Fagor gáztűzhely sütő gombjában van biztosíték lehet azért nem kap áramot hogy kiégett vagy valami érintkezési hibája van még nem szereltem szét azért kérdezem hátha valaki tudja?

Köszönöm

2018. jan. 30. 13:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Helló szeretném meg kérdezni valakitől meg tudni hogyan lehet a Fagor gáztűzhely gombos elejét ki venni szerelni mert a gomboknál meg akadtam a két csavar szerelése után köszi szépen
2018. febr. 6. 14:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen az információd rendes vagy értékelem benned üdv.-János
2018. febr. 8. 13:16
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó napot!

Szeretném meg kérdezni önt hogy Fagor kombi gáztűzhely szereléséhez ért ha igen kérdésem az volna hogy a nyomógomboknál elejét hogyan lehet levenni a két csavart ki tekertem de a gombok nem engedik azt le venni hogyan lehet tudja ?

A tűzhelynek van egy kis gondja azt szeretném meg tudni a villanysütőrésze nem jó hiába tekerjük el a gombját

Köszönöm a válaszát.

2018. febr. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!