Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan szereljem vissza a...

Hogyan szereljem vissza a sütő fogantyúját (kép)?

Figyelt kérdés

Gondoltam, megtakarítom a gáztűzhelyet és a fogyantyút, de mivel egy előző takarításnál a víz beszirvárgott a két üveg közé, ezért leszereltem a fogantyút, hogy megtisztíthassam a két üveget.

A visszaszereléssel viszont gondjam vannak... kiderült, hogy lényegében csak az egyik fele van rendesen odafogatva a fogantyúnak (a másik felén túl rövid a csavar, át sem ér a fogantyúig), viszont arra nem jöttem rá, hogy hogyan kell odafogatni rendesen. A képen látható csavar végén van egy kis bevágás (egyik oldalra lejt és én nem tudom, hogy melyik kell befele mutasson), valamint az sem, hogy az a lapos fémdarab hogyan kell ráhelyezkedjen, hogy jól össze lehessen fogatni a foganytút az ajtóval. Próbálgattam néhány variációt, de egyik sem vált be...

Kérlek adjatok tanácsot, hogy hogyan rakjam vissza, mi a trükkje az összerelésnek?

Itt a kép: [link]



#fogantyú #gáztűzhely fogantyú #sütő fogantyú #fogantyú felszerelés
2017. dec. 21. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg míg hazaér a férjed.
2017. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszabb fele kell befelé mutasson és arra tolod rá a "fehér csövet".
2017. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: nincsen férfi a háznál ;-)


Második: Köszönöm a tipped, azt próbáltam, több féleképpen is...úgy is, hogy összegofom a fémet a fogyantyúval és egyszerre próbálom rátolni... de nem lehet teljesen rátolni a fehér csövet, csak félig megy rá kb, szóval nem fogja le rendesen a fogantyút.

Azt meg úgy nem lehet, hogy előbb rátolom azt a lapos fémdarabot (hogy a hosszabb fele befele mutasson) és utána a fehér csövet, mert nem marad annyi hely a fémdarab és az ajtó között, hogy beférjen a fehér cső :(

2017. dec. 21. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Erről a képről még valami hiányzik.
2017. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi hiányzik a képről? Ennyi az összes alkatrész, ami a képen is látszik...
2017. dec. 21. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a képpel az a baj hogy nem lehet kivenni belőle semmit. Rosszul van fotózva.
2017. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy hogyan lehetne jobban fotózni. A lényeg rajta van. Szerintetek hogy fotózzam le?
2017. dec. 21. 21:23
 8/11 A kérdező kommentje:
A fehér a fogantyú és azt kellene ráerősíteni a képen látható többi dologgal... Ennyi.
2017. dec. 21. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Például nem látszanak a csavarok, sem a helyeik. A csavarok meglazításával lehet elérni, hogy a fogantyú a helyére kerüljön, majd ezután lehet a rögzíteni valahogy. És biztosan szerepe van annak a rövid csavarnak is, amit csak úgy átabotában említesz. De ez a képen nem látható.
2017. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A csavar belülről jön ki és ezt a hosszabbítót kell rácsavarni, amibe bele lehet csúsztatni azt a lapos valamit.A fogantyú egyik felén, ami a képen is látható, nincsen helye a csavarnak, vagy bárminek. Ez van, amit lefotóztam. Ezzel kell kezdeni valamit :(


A fogantyú másik felén van egy lyuk, viszont valami azzal sem stimmel, mert ha el is érné a csavar, akkor maga a fogantyú nem lenne középre pozicionálva felszerelés után, szóval a csavar nem a lyukba jár szerintem...


[link]

2017. dec. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!