Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Durranás szerű hangok a...

Durranás szerű hangok a hűtőből? FONTOS

Figyelt kérdés
A mai napon elkezdtünk hallani a párommal durranás szerű hangokat a hűtőből(először olyan volt, mintha valaki reccsenne, vagy mikor egy üveg kicsit pattan de ez már más) . Bizonyos időközönként, 1-2 óránként 1,de nagyon hangos. Nem lehet olyan régi hűtő, mi pedig albérletben lakunk itt, azért nem tudom pontosan. Hiába néztünk be, nem láttunk semmit, és nincs is benne semmi olyan. Én eléggé ijedős vagyok, szóval én most rettegek, hogy mi lehet ez. Van esetleg valakinek ilyennel tapasztalata, hogy mi adhat ilyen hangot? (A hűtőtől nem messze van egy cső is, a funkcióját nem tudjuk, esetleg az is lehet?) Előre is köszönöm!!!

2018. jan. 28. 02:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az még lemaradt, hogy elég hangosan szokott zúgni, mikor bekapcsol. De az már régebb óta úgy van..
2018. jan. 28. 02:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősen eljegesedett belül, akkor szokott néha pattogni, ha a keletkezett olvadékvíz újra megfagy és feszíti a már meglevő jeget. Inkább gyakrabban kellene leolvasztani.
2018. jan. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bezárt műanyag flakon amiben sok meleg levegő van reccsenhet. De ha nincs benne semmi ilyesmi akkor nem tudom.
2018. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Ez bizony valami szellem lesz.
2018. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!