Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bojlert kellene vennem,...

Bojlert kellene vennem, mekkorát, milyet? Használt?

Figyelt kérdés

Egy-két ember lenne a lakásban és éjszakai áramon lenne.


Használtat mennyire éri meg venni? Azért lenne jobb, mert lehet nem ez lesz a fürdő végleges kialakítása, lehet csak ideiglenes megoldás lesz.



2018. febr. 6. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A használt az lutri, de a bojlert át lehet rakni bárhová bármikor.
2018. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi a kockázata? Az, hogy mikor volt vízkőtlenítve?
2018. febr. 6. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Használtat valami miatt elakarják adni nos azt az okot csak akkor fogod tudni mikor felszereled de akkor már késő, helyedben olyan bojlert vennék melyre rá lehet kötni + egy gazkazan vizmelegitőjét is + áram, 300 literes bojlerünk van 4 en vagyunk, 100- 150 l bőven eleg 2 személynek szerintem
2018. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 embernek 80 literes is elég.
2018. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 80 literese elég lesz. Használtan nem igazán érdemes venni mert bármi baja lehet, attól független hogy vásárlás után kitakarítod és új belsőt teszel bele, attól független lehet vele baj, vagy fél év után lyukad ki például.

Persze ha ismerőstől veszel aki azért adja el mert nagyobb kellett neki az rendben van. De ha a jövőben is villanybojlerrel akarjátok megoldani a melegvíz kérdést akkor javaslom hogy most megvehettek egy újat ha van rá keret, azt bárhová el lehet helyezni, és azért a Hajdu bojlerek tartályai elég tartósak.

2018. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy fogalmam sincs mi lesz akár csak fél év múlva :D Ezért gondoltam a használtra.


Amúgy a zománcos az jobb vagy rosszabb, mint a nem zománcos?

2018. febr. 11. 22:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy mind zománcos. Azt hittem az a különbség az AQ-s és a másik Hajdú között, de közben rájöttem, hogy nem.
2018. febr. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!