Merjük megvenni?

Figyelt kérdés
Mosogatógépet szeretnénk venni, találtunk egy alig használtat, amit költözés miatt adnak el. Megéri megvenni? Lehet normálisan fertőtleníteni? Vagy inkább spóroljunk még egy kicsit az újra?

2018. jan. 9. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Vegyétek meg. Akik árulják, ők is edényeket mosogattak vele, amiből ettek. Előtte próbáljátok ki, hogy jól működik-e.
2018. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
60%
Szerintem vegyétek újat. Ki tudja mi baja van a más vackának. (Tisztelet a kivételnek, aki tényleg jól működő dolgokat ad el). Nehogy rádsózzana valamit
2018. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Rádsózzanak*
2018. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi idős a gép, mennyit használták, mert van aki 2* is beindítja 1 nap. 7-8 éves háztartási gépet már nem szabad megvenni. Próbáljátok ki és vállaljon fél év garanciát az eladó.
2018. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2 éves, általában napi egyszer használták.
2018. jan. 9. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt rosszat, hibásat vettem, és megcsináltam. A vízsugár váltójával volt gond. Szétszedtem, megcsináltam, és használom.
2018. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az hogy mit mond, miért adja el , semmit nem jelent.
2018. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi a gép márkája? Van egy kollégám ő használt cucc vásárlás mániás ő is úgy vette. Azért én mosogatógépet inkább vettem újat Boscht és 6 éve hibátlan. De számítógépet én is vettem használtan... Mert állítólag a márka itt sokkal fontosabb mint egy mosógépnél, mert egyes típusok mondjuk Beko ha van olyan csak írtam valami gagyi márkát most nem mosogat el jól.

Pont itt írta valaki korábban, hogy más márka van neki és más a szüleinek és az egyik nem jó...

2018. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Whirlpool márkájú. A mosógépünk is Whirlpool, azt viszont vadiújan vettük még májusban, azóta is nagyon szeretem,nem bántam meg.
2018. jan. 9. 14:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Jó duma, költözés miatt...a mosogatógép költözése:DDD


Spórolj inkább vagy hívd át anyóst, hogy mutasson mosogatási trükköket;)

2018. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!