Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux hűtő a kompresszor...

Electrolux hűtő a kompresszor indulásakor miért zörög erősen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja van meg,újan vettük. Hetente két három alkalommal csinálja azt, hogy induláskor mintha rázkódna valami a hátulján, nagyon hangosan zörög úgy 10 másodpercig. Néztem a lábait, nem billeg e esetleg, de minden rendben. A hűtés teljesen rendben van, de ez a hang zavaró. Mi miatt lehet ez?
2018. febr. 20. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a kompresszort , meg a csöveket mellette mert lehet hogy össze érnek induláskor amikor beremeg a kompresszor.
2018. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Szia!vízszintbe van?
2018. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem újra, de egyenesen áll.
2018. febr. 21. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
kompresszor rendesen áll a gumilábakon? nézd meg induláskor,hogy mit tapasztalsz külsőre
2018. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előbb megint elkezdett iszonyatosan zörögni. Odamentem, mozdítottam rajta picit,akkor elhallgatott. A kompresszort megnéztem, négy gumibakon van, jónak tűnnek..
2018. febr. 24. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy rászkódik, minden hűtőgép kompresszora ilyen. Az 1 hengeres dugattyú mikor elindul, az rászkódással jár. Ilyenkor még olaj sincs feltétlenül a tengelyen és a dugattyún. Mellesleg van neki egy megengedett holtjátéka. Ha szétvágsz egy ilyen kompresszort, és megrázod, akkor az egész szerkezet belül jobbra-balra tud csavarodni. Nincs fixen rögzítve.Jó az, de a szintezést nézd meg.
2018. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!