Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Singer Brilliance 6180 varrógé...

Singer Brilliance 6180 varrógéppel hogyan tudok hátramenetben varrni?

Figyelt kérdés
Van a hátramenet kapcsoló gomb, de azt egyfolytában nyomni kell, amikor hátramenetben varrok? Eddig olyan gépeket láttam, ahol át lehet kapcsolni. Viszont ez nem egy kar, hanem egy gomb, amit folyamatosan nyomni kell. Vagy nem tudom...

#varrás #Singer #varrógép #Singer Brilliance #hátramenet kapcsoló
2018. febr. 28. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiprobálod egy darab rongyon mielött az esküvöi ruhádnak kezdesz!
2018. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok háztartási gépen a hátramenetet csak folyamatosan nyomva lehet megcsinálni.Végül is nem jellemző, hogy hosszabb ideig rükvercben varr az ember.
2018. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Lehet, hogy nem volt egyértelmű, de már használom a gépet. A kérdés arra vonatkozott, hogy csak nekem nem sikerül vagy nem is lehet hátramenetben varrni.

#2 Köszönöm a választ. Még kezdő vagyok, nem tudtam, hogy nem lehet hátrafelé varrni. Pedig az megkönnyítené néha a varrást, hogy ne kelljen az anyagot forgatni.

2018. febr. 28. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hátrafelé varrni. Csak neked nyomni kell a gombot. Az én Veritasomon az öltésállító gombnál van egy kis kar. De azt is tartani kell, amíg hátrafelé varrok. Magától nem marad úgy.
2018. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó tudni. Akkor nem az én gépemben van a hiba. :)
2018. márc. 2. 12:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak nehéz az anyagot is tartani közben egy kézzel.
2018. márc. 2. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában hátramenetben nem igazán az igazi varrás történik, hanem pl varrás végének megerősítése oda-vissza, akár többször.
2018. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!