Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudnám a jelenlegi ár...

Hogyan tudnám a jelenlegi ár értékét megállapítani használt háztartási eszközeimnek típus ismerete hiányában?

Figyelt kérdés

A hűtőmről és fagyasztómról kellene info, de van egy enyhe mozgásszervi problémám, így nem tudom elmozdítani a helyükről. A hűtőn csak márkanév látszik, a fagyasztón meg semmi. gondolom alul/hátul van rájuk nyomtatva. Talán.


Szóval egyelőre esélytelen kiemelnem / felemelnem ezeket, így nem tudom a típusukat. Ennek ellenére nagyjából ki tudnám deríteni az értéküket? Ha igen, milyen módon? Eladásra lesznek.



2018. márc. 7. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
10.000Ft/db
2018. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ez nem volt valami emelkedett poén. Ha vicceset akarsz írni, legyen tényleg vicces. Vagy a kérdésemre is reagálhatsz.
2018. márc. 7. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen cuccoknál az sem mindegy, hogy van helyileg.

Amit tudsz csinálni, hogy leméred a méreteit, hogy hány literes lehet.

Rákeresel a jófogáson, hogy olyasmi típust mennyiért árulnak, esetleg használt műszakisban megkérdezed mennyiért lehet venni.


De az sem "pontos".

Aki "nem akarja" eladni, az kiírhat aránytalanul sokat, akinek sürgős az lehet, hogy fele áron hirdeti meg.


Amikor én fagyasztót, hűtőt akartam venni itt Bp-en pár km-en belül találtam mindkettőből márkásat 10.000Ft körül.


Az majdnem mindegy, hogy 2 vagy 15 éves.

2018. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 éves kombinált, 300 literest adtam el 40 ezerért. Szóval, ha régi, valóban örülj, ha 10 körül el tudod adni.
2018. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Még informálódom.
2018. márc. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!