Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steamnél lehet olyant...

A Steamnél lehet olyant csinálni, hogy van egy régi fiókom és szeretnék átküldeni a jelenlegi használt fiókomba egy játékot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem lehetséges, de a írnék nekik úgysem ? nem szeretnék egyszerre kettő fiókot használni és megvenni a játékot.

2015. okt. 30. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból meg kellett volna maradni egyetlen fióknál. Minek nyitottál újat?
2015. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszerű jelszó elfelejtés volt az oka. Nem nagyon érdekelt, hogy van egy másik fiókom is. Újat csináltam és így. Sajnos. :( akkor erre semmilyen mód sincs ?
2015. okt. 30. 20:20
 3/6 Mate501 válasza:
Hogyha a első fiókon már játszótál a játékkal akkor már nem, megpróbálhatod azt hogy írsz a steamnek de nem látok sok esélyt.
2015. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DcRoli válasza:
szerintem a régi fiókodból el lehet ajándékozni a játékokat
2015. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám megtenni ezt ?
2015. nov. 5. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet. Ha Steamen vetted a játékot max két hete és nem játszottál vele többet 2 óránál, akkor visszakérheted a pénzt és visszaveszik a játékot. De egyébként amit egy fiókra aktiváltál az ott is marad.
2015. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!