Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG vagy Bosch? Mosógépet...

AEG vagy Bosch? Mosógépet veszek, nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Kinéztem 2 gépet, árban ugyanaz (120 e). Az AEG mellett voksoltam volna, de a garancia 12 hó, töltési kapacitása 7 kg. A Bosch 8 kg, és 24 hó garanciát ad. De vmelyik oldalon azt olvastam erről a Boschról, hogy hangos. Meg van egy 3. az is Bosch, kicsit olcsóbb (95 ezer) Segítsetek dönteni.


AEG : [link]


Bosch: [link]


Ez a 3.:


Bocsh: [link]



2018. márc. 10. 18:52
 1/4 anonim válasza:
Bosch messze jobb és 2 év gari.
2018. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vennék bosch-t, tömegcikk.


Ja nekem AEG van, széjjel lehet hajtani, semmi baja nem lesz.


Komolyan mondom strapabíró nagyon.


Amúgy azt veszel amit jólesik, nem kell rám hallgatnod.

2018. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 3 mosógép közül az utolsó Bosch-ot venném meg,mivel szinte ugyan az a paraméterei mind 3-nak és még pénz is maradna. :)
2018. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fantom83 ***** válasza:

Aki próbálta az AEG-t,mind azt mondja,h csúcstechnika.

Németországban láttam olyan konyhát,ahol minden gép AEG volt,a legkisebbtől a legnagyobbig,nem hittem el!

Én régen gyártottam a Bosch-nak alkatrészeket,olyan követelményeik voltak,h a hajunk égnek állt!

Nekem csak Bosch fúróm van,de 18 éve bírja.

Ha vennék új fúrót,az vagy AEG,vagy szintén Bosch lenne...

2018. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!