Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » ÚJ magasnyomású mosó normális-e?

ÚJ magasnyomású mosó normális-e?

Figyelt kérdés
vettem egy új magasnyomású mosót, azt vettem észre mikor a tömlő csatlakozót lecsavartam (a víz bemeneténél ahol rá dugom a slagot) ilyen zsíros vagy tisztitószeres, vagy nemis tudom valamivel belűlről bevan kenve valamilyen anyaggal, belevilágitottam vakuval és beljebb is látszik ez az anyag a cső belsejebe, a kérdésem az lenne hogy ez normális? ott nem tiszttának kellene lennie? valaki találkozott már ilyennel? egyszer sem használt most bontottam ki és ezt vettem észre

2018. ápr. 13. 23:04
 1/2 bamboochatheone ***** válasza:
Az vízálló szilikonzsír. Semmi gondot nem okot, örülj hogy be van kenve. Én is ma lettem figyelmes erre és nagyon örültem neki. :-) Nekem egy WorkZone mosóm van a héten vettem. Neked milyen márka van?
2018. ápr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt, nekem is szinten workzone van.
2018. ápr. 15. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!