Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért csinálja ezt a mosógépem?

Miért csinálja ezt a mosógépem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám az, hogy a mosogepemet meg töltöm ugye az oblitovel. Mosás után kiveszem a ruhákat, oblito illat sehol!!! Tényleg, inkább állott szagot érzek... az oblito tartály megtelik vízzel. Nagyon szeretném már normálisan kitakarítani ezt a vackot... felnyitós a mosogepem, le tudom választani két gomb be nyomásával a tartályokat, de ennyi.. a tartályokhoz ezen belül nem férek, csak az ecetes áztatás megoldott számomra... már elegem van! Nem ezért költok ennyi pénzt oblitore. Kidobott pénz, de már régóta ezt csinálja. Tudnátok valami ötletet adni? A héten már 3x aztattam ecetbe. Koszi a tanácsokat

2018. máj. 24. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran az öblítő illatát már nem érzed, mert régóta használod. Próbáltál márkát váltani?


Az állott szag a mosógépben lerakódást jelez. Kifőzted 95 fokon az egész gépet ecettel? Érdemes beletölteni egy flakon 20%-os ecetet, és egy 95 fokos programot végigvinni azzal, üresen. Belül lehet a lerakódás.

2018. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az öblítő tartályban mosás befejeztével nem maradhat víz. Valami más hibádzik a mosógépednél. Szerintem a vízszintszabályzód nem működik.
2018. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tisztító mosást Trisóval végezd el, a legmagasabb hőfokon. Az ecetet csodaszernek ajánlják, de a zsíros lerakódást nem fogja leoldani, hidd el.
2018. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!