Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a HD klímákr...

Mi a véleményetek a HD klímákról? Megbízható márka?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 21:10
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

Ha mindenképpen az olcsók közt nézelődsz akkor az Airfel ajánlott esetleg ha belefér akkor Gree


[link]

2018. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
125.000 Ft-ért akkor nem ajánlott a HD márkát választani?
2018. máj. 29. 22:41
 3/4 ThodEE GoD ***** válasza:

"A HD gépek a Columbus forgalmazó által importált kínai gépek, Chigo eredeti gyártóval."

[link]


Windy a pannonklíma oszlopos tagja, ingyenes helyi felmérés budapest körül, kb 60km-re lakom és kijöttek, tanácsot adtak hogy hova érdemes elhelyezni és miért, mi kell hozzá stb


Saját tapasztalatom nincs mert 2db klímám van kb 1 hónapja de a fórumon windy hozzászólásait érdemes keresni, sok hasznos információt tartalmaz, vagy lehet kérdezni is a fórumban ;) [link]

2018. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a legalja közé tartozik, mennek amíg mennek, ha magyarul és őszintén beszélünk, az említett airfel szintén, ha ilyen 125 ezer környékén gondolkodsz akkor már 110-ért vehetsz oriont is. semmi értelme többet költeni rá, ha csak hideget akarsz és nem fontos az extra funkció, meg filterek pl. plazma, ezüst ion stb. Ezeknek a klímáknak kétséges a szervize illetve, ha behall 2,3 múlva nem biztos hogy kapsz hozzá alkatrészt.


Ha ár/érték/minőség és még a szervizháttér is fontos, akkor adjál hozzá 10 és 30 ezer közötti összeget és vegyél GREE-t 5 év garit adnak rá. Én akcióba vettem most 30% kedvezménnyel, gyakorlatilag annyiért mint a HD klímát vennél, ráadásul a cég ahonnan vettem kedvezményesen fel is szerelte. Én csak jót tudok mondani a gree klímákról, ezek már nem azok a 10-15 évvel ezelőtti gépek.

De ha ettől jobb minőséget akarsz és 10 év garit akkor vegyél hitachit ez még japánban készül nem úgy mint a többi.

2018. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!