Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan bolt Budapesten,...

Van olyan bolt Budapesten, ahol légkondícionáló készülékek / klíma berendezések megtekinthetők?

Figyelt kérdés
Egy helyet sem ismerek, ahol valóban ki lennének állítva ezek a készülékek, hiába kaphatóak az online webshopban.

2018. máj. 29. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

OBI, Praktiker, és klíma bemutatótermek.

Előbb szerelőt kell találj, majd ő segít, hol tudod megnézni.

2018. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:

Nálam a pannonklíma szerelt, bemutatótermük is van, munkájukkal és segítőkészségükkel nagyon megvoltam elégedve :)


[link]

Cím: 1181 Budapest, Üllői út. 433.

Üzlet nyitva tartása:

Hétfő-Péntek 08.00 – 16.30

2018. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van pesten, több webshopnak is van bemutatóterme, kérdés az hogy melyik márka érdekel? Mert, olyat ahol minden márka és típus megtekinthethő, na olyan nincs.


A pannonklímával is csak az a baj, hogy van pár márkájuk kirakva ami megtekinthető, de a valós klíma pallettáról ez igen kevés. Jobban jársz ha kiválasztasz pár márkát ami érdekel és a márkabolt bemutatótermét keresed fel közvetlen. Egyébként a kültéri nem mindenhol van kirakva, az igazán szép dizájn beltérivel rendelkező gépeket, meg nem nagyon szeretik kirakni. Nekem fontos volt a beltéri dizájna és hálisten sikerült számomra tökélets beltérivel rendelkező klímát venni. Ami árban is jó és a daikin beltérikhez képest ég és föld kinézetre.

2018. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kifejezetten a Whirlpool és Daikin termékek érdekelnének. A Whirpool márkabolt weblapján nem tesznek említést klímaberendezésekről, tehát merem feltételezni, hogy ide hiába utaznék el; a Daikin-nak meg nincs saját boltja ha jól tudom...
2018. máj. 30. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!