Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vadi új whirlpool no frost...

Vadi új whirlpool no frost hűtő rendszeres időközönként fura kattogó hangot hallat?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy ez mennyire normális dolog? el tudom képzelni hogy ez a működésének elengedhetetlen "kelléke" de azért gondltam megkérdezlek benneteket :)

2018. jún. 5. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen hűtő, ugyanilyen probléma. Viszont én inkább csattogó hangnak írnám le. Olyan mint mikor az elektromos öngyújtóval csattogtatott valaki. Ijesztő volt mert leginkább tényleg elektromos hangra hajazott. Viszont abba hagyta egy kis idő után. Szakember azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, biztos, hogy nem gyújtja ki a lakást. -_-
2018. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!