Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogepet milyen idokozonkent...

Mosogepet milyen idokozonkent tisztitjatok es mivel?

Figyelt kérdés

Es mivel? (ecet, vizkooldo, stb.)

Van egy konkret ido, pl 2 havonta vagy ha eszreveszitek a ruhan, hogy szaga van?


2018. jún. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ecetet szoktam bele önteni egy éjszakára.
2018. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem a ruha veszem észre hanem büdös a viz amit kienged, és beleöntök egy üveg ecetet és elinditok egy mosast ruha nelkül.
2018. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha, pedig a gép kb 35 éves. Hajdú Energomat. Hol 4en, hol 6an, hol egyedül, hol 2en használtuk a családban és soha semmi szag vagy lerakódás nem jelentkezett eddig.

Nekem az alsónadrágomon szokott szag lenni, de még mosás előtt, ha netán szaftosabbakat sikerül szellenteni.

2018. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ilyenről nem hallottam.


Azt kell tisztítani?

2018. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem, mert nekem nagyon gyakran allott viz szaguak a ruhaim, ezert ecetezni szoktam. Amugy ezt az ecetes mosast hany fokon szoktatok csinalni?
2018. jún. 11. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
A gépet nem szoktam. Viszont nem használok semmilyen öblítőt, helyette ecetet. Sem a gép, sem a ruhák nem büdösek.
2018. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen akkor fordult amikor a mosógépszifon elkezdett eldugulni és a gép nem bírta a vizet rendesen kinyomni. A szifont próbáltad tisztítani?
2018. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Trisóval, legmagasabb hőfokon mosd át. Az ecet nem fogja a zsíros lerakódást oldani. Vízlágyító pedig van minden mosószerben, nem kell külön vízkőoldózni. Nekem Samsungom van, jelzi a rendszer, ha tisztítani kell. A törmelékszűrőt is akkor tisztítom, ha jelez.
2018. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"lerakódás nem jelentkezett eddig."


Legalábbis azon a kis részen, amit látsz a gépből (a dobot), nincs lerakódás.

2018. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!