Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire jók a Liebherr...

Mennyire jók a Liebherr hűtőszekrények?

Figyelt kérdés

Eddig Snaige volt, kb. 17 év után megadta magát.

Bekora cseréltem volna, de az eladó lebeszélt róla, s ezt a német márkát ajánlotta. Vagy Gorenjét.

Hagytam magam, úgy hogy már mindegy, csak a Beko és a Liebherr közötti 30 ezer forint érdekelne, hogy vajon érdemes volt-e hallgatnom rá.

Tudom, a Beko török, de pl. autót is szerelnek össze, nem is rosszul. Beko tűzhelyem van, igaz csak egy éves, így sok tapasztalatom nincs, teszi a dolgát.


2018. jún. 30. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi a kulonbseg , hogy a L. Tul van arazva :/
2018. jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A beko egy hulladék. Garanciális szervíz vagyunk a Liebherrnek is és a Bekonak is. Nem szakember vagyok csak ügyfélszolgálatos, de hallom mikor szidják a kollégák a Bekot. Egy hónapba Bekóból jön 20 hiba bejelentés addig Liebherrből jó ha 1 jön.
2018. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kétnapos tapasztalatom egyelőre annyi, hogy a hűtőrészben túl hideg van, a fagyasztóban pedig nincs.
2018. júl. 1. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A liebherrt vetted vegul?
2018. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen. Fagyit akartam készíteni, de több mint 24 óra után sem volt elég hideg a gép tartálya (0-7 között lehet állítani, én 6-os fokozatra állítottam), felül viszont nulla fokig hűlt az alsó részen.

Szerintem nem lenne szabad a fagyasztó beállításának hatnia a normál hűtőtérre.

2018. júl. 1. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem szabadna, de nem vagyok szakerto. szerintem legkozelebb ne hagyd magad az elado altal befolyasolni , mert lehet, hogy a sajat szakallara dolgozik. ( ha kap jutalekot, az eladott termek utan, de ez nem mindenhol van igy).
2018. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!