Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bojlerből ki lett cserélve a...

Bojlerből ki lett cserélve a fűtőszál, viszont mikor áramot kap egyből lecsapja az automatát, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Lényegében címbe leírtam a fő gondot. Ma lett cserélve a bojlerből a fűtőszál. A gond az hogy mikor áramot akarunk neki adni egyből lecsapja az automatát. Mivel régen volt már cserélve a fűtőszál így egy csomó vízkő kijött belőle (kb 2 nagy vödörnyi ). Nem én csináltam konkrétan, hanem egy ismerős. Vezetékeket ugyanoda kötötte vissza többször is ellenőrizte. Igaz a kapcsoló része ahol vannak a vezetékek oda került egy kis víz amit próbált kiszárítani de még mindig nem jó.


Valószínű hogy a víz miatt zárlatos lesz és ez miatt csapja le az automatát ?



2018. júl. 9. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

A varázsgömböm is zárlatos, leveri a biztosítékot, így most nem tudom megnézni a bojleredet.

Olyan embert hívjatok aki ért hozzá.

Az se baj ha az illető villanyszerelő.

2018. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!