Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool mosógép: a rekeszbe...

Whirlpool mosógép: a rekeszbe ahová az öblítőt öntöm, áll a víz. Büdös is. Valakinek ismerős probléma?

Figyelt kérdés
A vízre ráöntöm az öblítőt, el is jut a ruhákhoz mosáskor. DE a víz ottmarad.
2010. jún. 18. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ismerős

Néha ki kell tisztítani.

2010. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áh, köszi, tényleg.
2010. jún. 18. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ez van..bele van rohadva minden, mert szétszedni nem lehet rendesen.

Kb. 6000 egy új adagoló.

2010. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem uj adagoló kell. Ha felnyitod a mosógép fedelét ( ebbe vannak a tartályok, az öblítőnek, meg keményítőnek stb) akkor a mosógép hátsó, belső felén az ajtótol pár cm-re van egy nyílás. Ha azon benézel, látsz egy kis csövet, ami kölönböző időpontokba ( a program szerint ), és különböző fedéltartályokba lövelli a vizet, ami kimossa a vegyszereket a tartályból. Nos, ennek a csövecskének a mozgása van akadályozva, vizkő miatt. Így nem tud beletalálni abba a tartályba, amibe épp kellene. Nos, a felette lévő fedelet kell lepattintani, és alatta kipucolni. Ha van barkács hajlamú ismerősőtök, mutassátok meg neki, amit írtam, ő meg fogja érteni. Ezért a szerelő legalább egy tizest szakít, és fizettet veled még legalább 3 alkatrész árát. Ja és az öblítőtartályba öblítőt kell önteni. De nem a benne rohadó állott vízre Azt előbb takarítsd ki, amíg meg nem csináljátok, amit leírtam.
2010. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyárak helytakarékossági okból négyszeres koncentrációban szállítják az öblítőszert, amit használat előtt kell(ene) felhígítani. A legtöbb háziasszony ezt elmulasztja. Nem is tudja milyen bajt csinál, mert a

sűrű öblítő a szűk kivezetőcsőbe egy idő után szabályosan belerohad, ezért áll a víz. Amit ráöntesz az csak pazarlás, mert mosáskor és nem az öblítéskor kerül a tartályba, azaz oldalt kilötyög.

A cső tisztításának módja:

Az egész úgy van kialakítva, hogy a rekesz végén van egy

kiálló cső, ami levezet a dobba, ez a kifolyó. A csőre rá van húzva egy másik, fölül zárt másik nagyobb cső. Alul az öblitő be tud folyni, és öblítéskor, amikor a rekeszbe friss vizet enged a gép, a szint eléri a belső cső szintjét és a tartály a közlekedőedények elvén teljes tartalmát a mosógépbe üríti. A külső cső felfelé MINDIG lehúzható. Általában ez a cső az egész rekeszt fedő lappal van egybeépítve EZT KELL FELFELÉ LEHÚZNI ÉS KITISZTÍTANI AZ EGÉSZ HÓBELEBANCOT

Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, szétszedtem és kiganajoztam.

JA, ÉN mindig higítva teszem bele az öblítőt,az 1 l = 4 l elég érthető sztem.

2010. jún. 19. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Csehov (aki orvos volt) azt mondta, hogy a jelen lévők mindíg kivételek.
2010. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!