Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy felültöltős mosógépem...

Candy felültöltős mosógépem ajtaja mosás után nem nyílik ki. Hogyan tudnám kinyitni?

Figyelt kérdés
Leszereltem az oldallemezt,de egy erős huzallal van rögzítve a gumirész ami a vízszivárgást gátolja.ennek rögzítése egy csavarra van feltekerve amit kézzel nem tudok letekerni és ha le is szedném nem tudnám visszatekerni.A felső elektronika részhez nem nyúltam,nem tudom onnan el lehetne érni a belő dobozt ?

2018. júl. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy nyissuk ki a mosógép beragadt ajtaját?

Ha beragadt a mosógép ajtó, akkor elsősorban a vizet eresszük le. A legtöbb típusnak van külön szivattyúzás programja. Amikor már nincs víz a mosógépben, akkor általában ki lehet nyitni az ajtót. Persze ez eddig egyszerű és ezt maguktól is kitalálják a legtöbben. Azonban van olyan helyzet, amikor hiába nincs már víz a mosógépben, nem hagyja kinyitni az ajtót a gép. Ezt egy hosszabb, egy-másfél órás áramtalanítás után azonban általában már hagyja az ajtót nyitni, a mosógép programját alaphelyzetbe állítva.


Amennyiben mégsem tudjuk előbbiek után sem kivenni a ruhát a mosógépből, akkor mosógéptípustól és a helyzettől függően van még néhány trükk. Ezeket ismerik kollegáink, szóval ha az áramtalanítás és alaphelyzetbe állítás után sem nyílik az ajtó, hívjuk a Business Box Ügyfélszolgálatot. Már chaten is elérhető a segítség!

2018. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem én indítottam el,de megkérdeztem mi történt.és akkor úgy néz ki elindítás után beszivattyúzta a vizet és utána nem történt semmi.többszöri áramtalanítás és bekapcsolás után kattan egyet és villog a vízfeltöltő gomb.vízleengedés és bármelyik más módban nem indul el.
2018. júl. 28. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Végső elkeseredésben pedig: CTRL+ALT+Cipőtalp. :)
2018. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!