Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős vagy elöltöltős...

Felültöltős vagy elöltöltős mosógép? Nektek melyik márka vált be?

Figyelt kérdés

Nektek melyik márka vált be hosszabb távon?

Akik gyakrabban is mosnak (pl heti 3-4x)


Felültöltős vs elöltöltős?

Előnyök hátrányok?



2017. jún. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elöltöltőset preferálom.

A márka tökmindegy mai világban, 2-3 év alatt kipurcan az összes.

2017. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Nekem is elöltöltős van, egy Beko WMB 51031, és elégedett vagyok vele. Három éve és 9 hónapja vettem.

Kisebb helyre a felültöltős jobb, mosás közben megszakítva a programot az esetleg kimaradt ruhát utólag is bele lehet dobni (miután a biztonsági zár kiold), elöltöltősnél, ha épp a legnagyobb vízszint van, ez nem megy.

2017. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is az elöltöltőset preferáljuk, jobban is illik a helységbe.


Mi mindig is Candy mosógépeket veszünk. Nem mintha 2 évente vennénk, mert ez a mondat sokaknak úgy eshetett le. Nekünk sosem volt bajunk a Candy-val, egy nagyon régi, atombiztos márka.

2017. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk például volt (AEG licencű) Hajdú Minimatunk (25 évig bírta - otthon tudtuk szervizelni, de végül az Aquastop hiánya, a rozsdásodás, a sorozatos motorleégés - mivel a motor és a mosódob egy térben volt - és a nagy fogyasztás miatt búcsúzni kellett tőle), AEG Lavamat 47080-unk (ez 10 évig bírta, végül az ajtó rozsdásodása, és a program újraindulása miatt cseréltük le), és most egy AEG L75370TLE van (könnyen kezelhető - nem kell sok gombot nyomni, felültöltős - könnyebben pakolható - nagy kapacitás - 7 kg!, kis fogyasztás).
2017. jún. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Nálunk nincs választék, csak a slim felültöltős fér el. Egyértelműen kisebb helyet foglal. Lakótelepi mini-fürdőszobákba az elöltöltős esélytelen.

Gondolom a betölthető ruhamennyiség is eltér, de hát valamit valamiért.

2017. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!