Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítség kéne egy mosógép...

Segítség kéne egy mosógép használatához El tudnátok mondani? (Lehet röhögni)

Figyelt kérdés

Még hülye vagyok ehhez, felültöltős mosógépem(zanussi lindo100) van, de még baromira nem használtam, és kéne egy kis segítség, a mosószert hova adagoljam, mert van két jelzés, 1 csík, 2 csík, és tudjam hogy az mi :D

(Lehet röhögni nyugodtan :D Én is azt teszem)



2018. aug. 13. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt mindenre lesz válasz. ;)

2018. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagy általánosságban a felhasználás logikus sorrendjében vannak a tartályok, balról jobbra az első az előmosáshoz, ebbe lehet a folttisztítót, áztatószert, előmosáshoz használatos cuccot rakni, második a mosószer, és a harmadik az öblítő.😀
2018. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na, utolsó, nálunk pont fordítva van :D


Első az öblítő, aztán a mosószer.

2018. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam pedig mosás-öblítés-előmosás.
2018. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező---olvasd el a használati utasítást.
2018. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést, volt már négy különböző márkájú mosógépem, azt hittem, általános szabvány, hogy a konstrukcióban a logika működik.😀
2018. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qkker1 ***** válasza:
guglival keresel egy a típushoz való használati-utasítást, és minden egyszerűbb lesz!
2018. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 qkker1 ***** válasza:

"logika működik"


nekem volt olyan, ahol a középső volt az öblítőszeres tartály.

2018. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Ja, "logikával" vigyázni kell. Volt már, hogy BMW-s csajra benzinkúton én szóltam rá, hogy ne a hűtőfolyadék-tartályba öntse az ablakmosót. Azzal védekezett, hogy azért oda tölti, mert az volt közelebb az ablakhoz és logikus.
2018. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!