Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 30 m2-es nappaliba mekkora...

30 m2-es nappaliba mekkora teljesítményű klímát vegyek?

Figyelt kérdés

2.8m belmagasság, téglaépítésű, szigetelés nélküli, Ny-ÉNy irányba néző ablakok, 2 nagy fa a kertben, ami félig árnyékol.

Olyat szeretnék amivel fűteni is tudnék, kb 180.000ft-om van rá!

Esetleg tapasztalatokat is várok!



2018. aug. 16. 11:14
 1/6 anonim válasza:

3,5KW- os inverterest vegyél.

Azt tudod, h a klíma árán túl fizetni kell a bekötésért és beüzemelésért is nem keveset.

2018. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, 50-60000ft a beszerelés.
2018. aug. 16. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívj ki egy szervizt, felmérik,hogy mire van szükség és be is szerelik. Ezt nem neked kell tudnod.
2018. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabesz147 ***** válasza:

Én kisebb szobába, 24 nm 3,6 KW-ost rakattam, határeset. Volt szerelő, aki bizonygatta, hogy elég a 2,5-ös, tele volt a bemutató termecskéje 2,5-össel :-). De az volt a jó szakvélemény, amelyik azt mondta, hogy lefelé lehet szabályozni, felfelé nem. Tervezek egy ablakot nyitni a konyha felé, azt is fűti, hűti, ha szükséges.

Nem te kérdezted az Rcolt? Lehet, hogy Midea, vagy Gree lesz a választásod, talán kicsit többet kell kiszorítanod rá, de nem fogod megbánni.Szerintem jobbak.

Én három szerelőt kihívtam, ingyen felmérés keretében, aztán döntöttem.

2018. aug. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as: Mekkora a belmagasság?
2018. aug. 17. 13:44
 6/6 gabesz147 ***** válasza:

Azt hiszem, engem kérdeztél a 3-as megszólítással:


2,6m Akkor 6x4x2,6 = 62.4m3

Na, a táblázat szerint bőven belefér, még a második 35W-os résznél is, kb. oda tartozik a szoba. De még lesz nyitás a konyha felé.

Ez az említett táblázat, most találtam:


[link]

2018. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!