Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Üdv! Egy idáig jól működő...

Voloka kérdése:

Üdv! Egy idáig jól működő Candy CDS 350 tipusú mosogatógép, az utóbbi időben a program végén, nem szivattyúzza ki az összes vizet, mindig marad benne vagy 4 ujjnyi. Miért?

Figyelt kérdés
Ha rányomok egy gyors öblítést, akkor annak a végén, kiszivattyúzza teljesen. Szűrő tisztítás volt, cső állásának ellenőrzése volt. Tehát csak a mosó programok esetén marad benne a víz, mindenféle öblítő program után pedig nem. Mi lehet a gond?

2018. aug. 16. 18:03
 1/4 anonim válasza:

Hello!

Szerintem, meg kellene nézni a szűrőt, nincs-e tele. Amúgy, érdemes néha üresen edények nélkül a legforróbb mosogatást választani, no meg sót rakni, mert az lágyítja a vizet. Vagy, ha ezek rendben vannak, akkor valószínű elromlott a szivattyú.

2018. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, amit írtál, már megcsináltam, még a kérdés feltevése előtt. Ha szivattyú, akkor miért szivattyúzza ki teljesen a vizet az öblítő program után?
2018. aug. 22. 14:12
 3/4 anonim válasza:

Üdv!

Sajnos, akkor nincs tippem!

Hmm. Tényleg nincs!

Bocsi! Nem tudom.

Még megkérdezem a páromat, hát ha neki van valami jó ötlete, de így szerintem inkább szerelőt kellene megkérdezni. Nincs esetleg valami hiba üzenet?

2018. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi hiba üzi.
2018. aug. 26. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!