Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mijért nem megy a kenyerpirito?

Mijért nem megy a kenyerpirito?

Figyelt kérdés
Bedugom a falba ...belerakom akenyeret ...de nem megy lea kenyer ... vartam negyedorat ...de nemtortemt semmi es ehes vagyok... kihuztam be duktam akoris ezt csinalja... most dugjam be huzam ki megint vagy mit tegyek... korogba pocim eleg ehes vagyok szoval...??

2018. szept. 4. 18:59
 1/3 szántóvető ***** válasza:
micsoda gondok,még a végén éhenhalsz.tedd be a mikróba a grillrácsra és ott pirítsd meg grillfokozaton mindkét oldalát.
2018. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha például megszakad a fűtőszál, akkor áram hiányában nem rögzíti le az elektromágnes az "emeltyűt".


K*vára idegesítő az írásod, könyvet nem sokat láthattál életedben, azzal foglalkozz inkább szerintem!

2018. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb félórát kell rá várni hogy lemenjen, aztán jó lesz.
2018. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!