Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet vegyünk?

Milyen mosógépet vegyünk?

Figyelt kérdés
Felultoltos kellene mindenképp. Kinek mi vált be? Kb napi 1 mosás van. Azért az kell, mert keskenyebb és kisebb helyet foglal.
2018. szept. 13. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy Beco elöltőltöset vettem,ami full vékony,fele az előző Indesitnek,60rugóért az Auchan-ben.Tök halk centri közben is,annyi hogy a max. centri 800 fordulatos,5kg ruha megy bele.
2018. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

whirlpool


ár/érték arányban a legjobb mosógépek

2018. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

A vörpúlokkal csak az a baj, hogy nagyon hamar tönkremennek, semennyire sem tartósak. 2-3évesen már úgy rohad az ajtajuk, hogy az ember azt hinné vagy 20 éves.


Mi vált be? Nagyon őszinte leszek, bár nem fog tetszeni a fogyasztoid helyeslő lobbistáknak.


Kb 35 évvel ezelőtt vettünk a szüleimmel egy Hajdú Energomat felültöltős gépet. (80as évek eleje)

Aztán a különköltözések után tesómék meg mi is használtunk wörpúlt is, meg mást is ilyen csudimai szinesszagos kapitalista lófaśżokat, de tényleg sokkal rövidebb életűek.

Fater hazsnálja a hajdút, a régit illetve én is lejárok hozzá mosni (alattam lakik) mert megint tönkrement egy kapitalistacsemege és az övé meg képtelen elromlani.


Le lehet pontozni de a nyers igazságot irtam most le.

2018. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3 as


fingod nincs a mosógépekről.

2018. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5 év alatt három vörpul ment tönkre munkahelyemen. Utána vettek elöltöltős Indesitet. Most kezdte a 4. évet.
2018. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálunk ott hon 2 whirlpool is volt már, egyyik 20 évig ment, a másikat elajándékoztuk vagy 5-6 éves volt akkor


jó gépek ezek


egyébként persze mázli is kell ehez

2018. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos, én végképp meg foglak zavarni Kérdező, mert engem meg az elöltöltős Indesit vitt a sírba.

Családi házban lakunk, nincs központi fűtés, tehát hol hidegebb van, hol melegebb, ezért ha "fázott" az Indesit, akkor el sem indult (természetesen nem mínuszok voltak a fürdően) tehát télen a hátulján levő panelt mosás előtt mindig be kellett melegíteni, akkor jó esetben nem szivattyúzta le a vizet, 8-as hibakódot küldve.

Cserébe viszont a fürdőszobai párától 3 év alatt rommá rohadt. De az anyámék központi fűtéses, társasházi lakásában is rohad.

Ekkor kaptunk valakitől egy 7 éves felültöltős Whirlpool awe 8727/1-t ami nálunk 5 éve hibátlanul működik, (most 12 éves) eszméletlen szépen mos, de tény, hogy az ajtaja széle rohad, mi is már így kaptuk.

Sajnos ez a típus már nem kapható, így én is gondban leszek majd, mert nem tudom, hogy az újabb gyártású Whirpoolok milyenek (ehhez a típushoz ragaszkodom), mert Indesitet soha többé, annál még a 20 éves keverőtárcsás mosógép is jobb!(Megjegyzem, az Indesit mosogatógépem 10 éve hibátlanul működik és sehol nem rohad)

2018. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is meg a tesóméknak is Whirlpool-unk volt. A tesóméké 12 évet, a miénk 13-at bírt. Megjegyzem, egyik sem volt kímélve! Az új gépeink is ilyen márkájúak, remélem ezek is bírni fogják!
2018. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mostmár legalább annyit se tudok, mint eddig :D
2018. szept. 13. 16:59
 10/11 anonim válasza:
wörpult vegyél mert annak az alján kilehet tekerni egy dugót és ki folyik mosás után az össze víz belőle
2018. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!