Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Parkside homokfújó pisztoly...

Jsebak kérdése:

Parkside homokfújó pisztoly kapható Lidl-ben kérdésem ismeri valaki sírkő tisztításához kell nekem és a kompresszorom 8 bár nyomást tud ez megfelelő ennek az üzemeltetéséhez?

Figyelt kérdés
Pisztoly dobozán 6 bár nyomást ír ha több az nem baj így van sürgősen várom a választ mert venni szeretnék és félek elfogy az írjon aki használja is hogy jó vagy nem?

2018. szept. 13. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nyilván a minimális a 6 bar. De a komoresszort is lehet állítani.
2018. szept. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a kompresszorom 8 bár nyomást tud"

Ha feltermelt és kikapcsolt.

Egyébként a homokfúvó nagyon sokat fogyaszt, nem olyan mint a festékszóró. Ha nincs nagy teljesítményű kompresszorod, akkor nem érdemes vele szórakozni.

Pl. az akciós újságban lévő kompresszorból 4 darab kellene hozzá hogy folyamatosan lehessen használni.

Egy darabbal pedig 15 másodperc használat, egy perc szünet.

2018. szept. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog problémát okozni. Ha Parkside szemcseszóró pisztolyt néztél ki, akkor gyanítom, a kompresszorod sem profi, a légszállítása tehát messze van attól, ami a pisztoly folyamatos üzemeltetéséhez kell. Ilyen kompresszorral, ahogy előttem is írták, pár másodpercnyi fújás után szünetet kell tartani, hogy újra megteljen a légtartály, tehát nem gond a túl nagy nyomás, mert nem tart sokáig.
2018. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..igen nem tudtam hogy menyire jó ez a pisztoly meg vettem és kis barkács munkához való ahogyan próbálgatom a kompresszorom az nagyon komoly ipari gép kézben hordozható tartály nélküli és 18 bár nyomásra is képes folyamatosan kettő hengeres ehhez komolyabb homokfúvót kellene vennem..de egyenlőre ezt sikerült.nem minden napi használatra kell . azért kérdeztem kinek van jó ötlete itt..köszi üdv- J.
2018. szept. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!