Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszivot vegyek? Nem...

Milyen porszivot vegyek? Nem tudom h melyik jo mivel most kicsi wattosaz lehet kapni.

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb tökmindegy. Azt vedd meg amire van pénzed. Arra érdemes figyelni, hogy papírzsákos/ruhazsákos vagy tartályos. Abban megoszlanak a vélemények ki melyiket szereti.
2018. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert van valami EU-korlátozás a porszívók teljesítményére (energiazabálás / üvegházhatás).

A dolog hozadéka, hogy a gyártók elkezdtek alacsonyabb teljesítményből nagyobb szívóhatást kihozni, megfelelő tervezési trükkökkel.

Innen kezdve a teljesítmény és szívóhatás két dolog, a műszaki adatok között az utóbbit (is) meg kell nézni.

Az index fórumon van egy porszívós topik, ha valakit további részletek érdekelnek.

2018. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A watt (fogyasztás) a legkevésbé fontos, nem megy egész nap, a szívóerő pedig már nem igazán arányos vele...

Nekem az volt a szempont sorrendben, hogy csendesség, nagy szívóerő, nagy porzsák. Az árukeresőn sokan írnak véleményt, ott érdemes nézelődni.

Én végül egy Bosch GL-45-öt vettem, mert mindhárom szempontomat kielégíti.

2018. szept. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Probaltam rakeresni,de nem dob ki árat nekem ilyen cikk szammal...milyen arkategoris?
2018. okt. 1. 01:13
 5/10 Lucky Ur válasza:
Dyson big ball
2018. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 masa54 válasza:
26 ezer Ft-ért kapsz jó minőségű Samsungot.
2018. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb valtozat amelyikben porzsak helyett egy tartaly van amibe vizet kell onteni. A viz megkoti a tartalyban a port es csak annyi a teendo hogy kioblioted a tartalyt.
2018. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Metroban voltam,kerdeztem az eladót...de nem tudott hozzá szólni...Ez ám a szuper! Mediaban nem jött oda senki...hiába marad a neten rendelés ...
2018. okt. 3. 06:09
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 "Probaltam rakeresni,de nem dob ki árat nekem ilyen cikk szammal..."


Google: Bosch GL-45

Első találat: [link]

45.000 pénz

2018. nov. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nem cikkszám, hanem típusszám.

Mondunk olyat, hogy egy autó cikkszáma Fiat 500 1.2? Ilyet nem mondunk soha.

Ezek is típusszámok, van belőle többféle:


Bosch BGB45331 GL-45 ProSilence Allergy

Bosch BGB45330 GL-45 ProPower 2.0 Allergy

Bosch BGB452530 GL-45 ProPower Hepa 2500 W

Bosch BGL45500 GL-45 ProPer>>formPlus Allergy


Cikkszám egy másik fogalom: gyártók, kereskedők, raktárak belső azonosítója, nekünk azzal nem kell foglalkozni általában.

2018. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!