Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ma ajánlottak egy Lux Intellig...

Ma ajánlottak egy Lux Intelligenc d920-as porszívót részletre. Nekem tetszik nektek mi a véleményetek? (Nálunk 4 kicsi gyerek van és egy igazán jó porszívóra volna szükségem. )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:35
 1/5 gergo555 válasza:
Én a boltokban találok jobb és olcsóbb porszívot.
2012. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyiért próbáltak rádtukmálni egy sokkal kevesebbet érő porszívót? 50eFt fölött már 1000x többet tudó IPARI is van...


Vegyél egy Electrolux Ultrasilencert max 40-ért.

[link]


A piac leghalkabbja (tényleg, beszélgetni lehet mellette), hosszú vezeték, állítható szívóerő, brutál nagyot szív, 50% fölött szinte sosem használom. Ilyenem van, tapasztalatból mondom.

2012. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drága és valójában nem jobb,mint a többi. Nekem ETA van már 10 éve és tökéletes.
2012. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

porszívót részletre? OMG.

20 ezerért már olyat kapsz, h megszólal. jó esetben ez max 2 havi spórolást jelent.

4 gyerek mellett én tuti nem verném magam ilyen költségekbe, inkább nekik vennék valami hasznosat, vagy eltenném későbbre azt a pénzt.

amúgy sem vennék fel hitelt semmire, pláne nem egy olyan gépre, amit megkapok olcsóbban.

2012. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Főzős Laci ***** válasza:

Figyelj ide!Nekem is Lux porszívóm van,jobban mondva ez takarítógép,ipari minőségű:made in sweden!

Ne hallgass a károgókra,lesajnálókra:igenis ez egy csúcs minőségű gép.Egy ETA,Phillips a poros nyomába sem jöhet!!!

Minden szöszt,atkát,bogarat,cérnaszálat összeszed!

Sokféle csatlakozó feje van,könnyű a kezelése!Nekünk 4 éve van,és semmi baja!A lényeg az,hogy ha megnézed egy "mezei" porszívóval kiszívott területről kijövő pormennyiséget,és ami ebből a masinából kijön:AKKOR MEGLÁTOD A KÜLÖNBSÉGET!!!

Nekem is van egy kis ETA porszívóm,gyakorlatilag egy gyerekjáték,alig szív valamit.

Ja,és jó hosszú részletfizetéssel engedi megvenni a LUX Kft,nem fogod megbánni!

Kiváló minőségű,nem gagyi,egy nagyon jó társ a takarításban!

Ha allergiás van a családban,akkor általában 100ezret máris engednek a végárból!!!

42/F

2012. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!