Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » HOgyan kell visszahelyezni a...

HOgyan kell visszahelyezni a hűtőszekrény üvegpolcait?

Figyelt kérdés
A szegélyek iránya, a polcrögzítő felhelyezése a kérdés, nem jegyeztem meg, mi merre állt a tisztítás előtt. Főleg a hátsó szegély helyére rakása, irány veszett el. A használati útmutatóban - mint rendesen- nincs érdemleges infó. Készülék: Electrolux CB3401C, gy.sz: 92503156700.

2018. okt. 13. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitesd el szervizbe, ha nem tudod megoldani.
2018. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Hívj egy műszaki érzékkel rendelkező ismerőst. Szerintem pár perc alatt rá lehet jönni a dolog nyitjára...
2018. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig dicséretes, hogy precízen megadtad a típust, ami ezen a fórumon nem szokás sajnos.

De a gyári szám már túlzás, felesleges információ.

Ennek ellenére sem lesz nagy tolongás, hacsak valakinek nincs pont ilyen típus. Bár szerintem is rá lehet jönni, csak nem lehet annyira bonyolult.

2018. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!