Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit jelent ez az ellentmondáso...

Mit jelent ez az ellentmondásos gomb a mosógépen?

Figyelt kérdés
Egy póló felette azual, hogy 15 fok. Utána néztem igen Googleben, elvileg 15 fokos mosást jelent. Viszont ezt extra funkciónak írják, tehát egy már kiválasztott alap programhoz adhatom hozzá. Így viszont nem értem. Kiválasztok egy 60 fokos pamut mosást majd rányomom a 15 fokos mosás gombot? Akkor minek kell Kiválasztani előtte az alap programot ha úgyse azzal mos? :D Én lennék a fogyatékos ehhez, vagy valami mást jelent ez a gomb? Vagy máshogy működik? Whirlpool mosógép egyébként.

2018. okt. 22. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem adtak használati utasítást a mosógépedhez és nincs ráírva a gépre sehol se a típusszáma, nehogy a neten kikereshesd a használati utasítását ami választ adhatna a kérdésedre.

De minek a használati utasítás, mi típusszám nélkül, csak a márkanév alapján egyből tudjuk, milyen mosógéped van. :)

2018. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért ennyire nem vagyok gyökér, utána néztem neten. Az van írva amit én ide most leírtam. De tessék, whirlpool tdlr 55111. A használati utasításba szintén ugyanez van írva. Plusz funkció. De köszönöm hogy azért írtál, hasznos volt :D
2018. okt. 22. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez van a használati utasításban:


Amikor a program és a kiegészítő funkció(k) adott

kombinációja nem lehetséges, a jelzőfények automatikusan

kikapcsolnak. A nem megfelelő funkciókombinációk

automatikusan törlésre kerülnek.

“Színek 15” gomb

• Megtakarítja a víz melegítésére használt energiát, egyben

biztosítja a mosás jó eredményét.

• A színes ruhaneműk mosásánál tartósan megmaradnak

a színek.

• Enyhén szennyezett, foltoktól mentes ruhaneműk

mosására javasolt.

• A mosás kedvező eredményének elérése érdekében

ezen opciónál használjon hideg mosásra alkalmas

mosószereket.

• Nem használható 95 °C-on mosott gyapjúnál.

2018. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megvan nekem is, csak ellentmondásos az egész, hogy beállítok ehy 60 fokos programot majd rátolom az "inkább legyen 15" kiegészítő funkciót, baromságnak tűnik így ez az egész, gondoltam valaki megmagyarázza miért jó ez így hogy válasszak először alap programot majd az egészet írjam felül a 15 fokos paranccsal, több értelme lenne akkor már ha ez is egy alap funkció lenne így hogy 15 fokos mosás
2018. okt. 23. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

De így több, számodra tetsző program közül tudsz választani, amiről lekapcsolhatod a fűtést gyakorlatilag.

Majdnem azt írtam, hogy bármelyik program, de az is oda van írva, nem bármelyik "támogatja".

Ezt viszont te tudod kitapasztalni, hogy melyiknél engedi.

2018. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!