Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kenyérsütőt vegyek,...

Kósa Károly kérdése:

Milyen kenyérsütőt vegyek, ami megbízható és végig csinálja a folyamatot?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik márka kb ugyanazt tudja, úgyhogy bármelyiket. Megnéznék 10-et, abból kidobnám a 2 legolcsóbbat és a 2 legdrágábbat aztán a maradék hatból az anyagi lehetőségeim és a hasraütés keveréke alapján választanék.
2018. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az ár nem számít, akkor Panasonic a legjobb, amivel nehéz mellényúlni. Utána talán a Moulinex.


A többi általában Clatronic klónok, kínai, aminél előfordulhat a sütőforma csapágyának túl korai kopása, amitől lötyögni kezd, emiatt a szimering sem zár rendesen, bemegy a víz, berohad.

2018. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lidl silvercrest 1 lapátos van. Semmi különös, teszi a dolgát.

Csapágy nem kotyog, viszont a teflon bevonat nem az igazi. Nem ragad bele a kenyér, de úgy 50 sütés után kezdett lekopni. Gondolom a márkásak bevonata jobban bírja.

2018. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy olcsó egylapátossal 900 g-os veknit sütővel kezdtem ami vakon működött. Az ajánlott száraz élesztős receptekkel nem sikerült kétszer egyforma kenyeret sütni. Akkor magam kikísérleteztem egy friss élesztős felfuttatós receptet, az végre jó volt. Három év után bedöglött a gép. Szétszedtem. kiderült, hogy a fogasszíj fogai néhány helyen lekoptak ezét ott akadozott a működés. Meglepetésemre interneten lehet rendelni fogasszíjat bármelyik tipushoz. Beépítettem az új szíjat és eltettem a gépet tartaléknak, mert közben már vettem egy új gépet. Az új gép egy Orion által forgalmazott kétlapátos fejlettebb gép három féle veknit lehet beállítani:750g,1000g,1250g, a sütési program minden fázisát kijelzi. Ezt használom már két éve, de ezt is friss élesztővel. Ja, és sokkal halkabb mint az egylapátos volt.
2018. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!