Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet baj? Fontos, konnektor!

Lehet baj? Fontos, konnektor!

Figyelt kérdés
Az irodában éppen most öntöztem túl egy virágot és a víz kifolytott, pár csepp került az alatta lévő konnektorra is! Kb. már fél órája volt, a pár cseppet is letöröltem! Nem kapcsolhatom ki az áramot, mert a többiek is onnan kapják! Lehet valami baj? Nagyon félek!
2010. jún. 25. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt baj, már nem is valószínű hogy lesz.

Úgyhogy semmi pánik.

2010. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mégis áramtalanítottam! Nem ment bele víz! Kicsit megnyugodtam! De várom már a délutánt, hogy áramtalanítsuk a rendszert! Akkor gondolom már biztos nem lesz baj!
2010. jún. 25. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ne izgulj, én már locsoltam meg konnektort...

... de úgy rendesen!


Annyi volt csak, hogy sistergett, amíg el nem forrt belőle a víz, utána csöndbe volt. Egy másodpercig se húztam ki. Nem lesz baj!

2010. júl. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az utolsóra. Ha Fi relé is véd az áramütéstől, akkor az le is old, ha jó. A virágot SOHA ne a dugalj fölött locsold! A dugalj fölött a csepegési lehetőséget ki kell zárnod.
2014. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!