Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Botmixer vagy turmixgép az én...

Botmixer vagy turmixgép az én esetemben, van olyan ami esetleg ötvözi a kettőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék mondjuk brokkoli krémlevest is készíteni vele, meg majd a gyerekemnek pépesíteni dolgokat. Van amiben a botmixer vagy inkább smoothe tetszik, mert könnyen összeturmixolhatom a gyümölcsöt, zöldséget és van hozzá pohár, amiből meg is ihatom, de lehet nem aprít úgy. A turmixgépnek meg van egy maximális űrtartalma. Milyen lehet a turmixgép 3 az egyben?

2018. nov. 23. 14:15
 1/2 anonim válasza:

Nekem az erősebb, kicsit drágább botmixer vált be amihez adtak többféle tartozékot.

húst, jeget, magvakat, zabpelyhet, csokit stb. aprít

habot ver

mixel: püré, krémleves, turmix

Mióta ez megvan elő sem vettem a turmixgépet de elég sokáig próbálgattam, hogy melyik lenne praktikusabb.

Vagy pedig egy konyhai robotgép lehet esetleg megoldás, de az már nagyobb beruházás, nehézkesebb tárolni, mosogatni, viszont mindent tud.

2018. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen az a kicsit masszívabb? Mennyibe került? 15 ezerből ki lehet hozni?
2018. nov. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!