Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megjavított Dolce Gusto Krups...

Ypszilon1980 kérdése:

Megjavított Dolce Gusto Krups kapszulás kávéfőző miért lett 3x hangosabb?

Figyelt kérdés
3 hete garanciálisan megjavították a kávéfőzőnket, most ugyan működik, de 3x hangosabb, mint volt. Ez gond, vagy mitől lehet egy kávéfőző hangosabb vagy halkabb, ez mitől függ?

2018. dec. 12. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy igen, elképzelhető az is, hogy másfajta szivattyút raktak a gépbe vagy ha gyárilag volt benne hangszigetelés, akkor elfelejtették visszarakni. Bár szerintem ilyen ócska gépekbe nem igazán törődnek az ilyennel.
2018. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ócska??

Nem ez volt a kérdés!

A lényeg, hogy SZAKSZERŰTLENÜL "javították" meg, ezért jogos az újbóli javítás avagy a csere!!

2018. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Végülis az is egy vélemény, hogy ócska, bár érdekelne, hogy miért.

Nekem bejön.

Lehet, hogy az lesz, hogy visszaviszem akkor, csak mivel 3 hét a javítás, ezért nem akartam, de ha így van, ahogy írjâtok, akkor muszáj lesz.

2018. dec. 15. 05:49
 14/18 A kérdező kommentje:
Visszavittem végül, majd 2 hét múlva meglesz talán.... remélem akkor már cserélik az egészet, ha nem tudják javítani rendesen. Csak azt nem értem, hogy nem próbálja ki szerelés után? Teljesen egyértelmű, hogy hangos.
2018. dec. 15. 10:33
 15/18 anonim ***** válasza:
A felépítésére mondtam, hogy ócska, mert a legolcsóbb alkatrészekből rakják össze és mindent kihagynak belőle, ami emelné az árát. Ha tényleg azért hangos, mert más fajta szivattyúra álltak át időközben, akkor ez is egy jól mutatja, hogy inkább megveszik az olcsó alkatrészt, a hangjával meg szívjon a használója. Ha neked jó, akkor ez nem fontos, de számomra egy kávégép mást jelent. :)
2018. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nyílván nem tudom mi a hiba oka, akár lehet mulasztás is, de lehet a pakliban az is, hogy olcsó alkatrészt raktak bele. Én úgy érzem, hogy nem normális, hogy ennyivel hangosabb, de tényleg brutál hangos. Szerelő nem hallja, hogy hangos egyébként mikor kipróbálja?

Számomra az nem lesz magyarázat, hogy ez ilyen hangos, hiszen azt nem lehet megcsinálni, hogy megveszel valamit, ami jó volt, aztán meghibásodik és ugyan megcsinálják, de sokkal hangosabb lesz tőle.

Én magával a géppel vagyok megelégedve és a kávéjával, azt nem tudom mi van benne és mennyire jó alkatrészek, de most már engem is kezd zavarni, hogy ennyire pancserek.

2018. dec. 15. 19:47
 17/18 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy még ott a szervízben kapcsoltasd majd be.

Ha hangos, akkor kérd a cserét.

Ennyi.

2018. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát az azért nem megy, mert a bolba vittük vissza. Mindegy, köszi a válaszokat, majd meglátjuk mi lesz az eredmény, tökre egyértelmű, hogy baromi hangos ahhoz képest amilyen volt.

Legalább most már tudom mi miatt lehet ez.

2018. dec. 16. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!