Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért mosnak ilyen sokáig a...

Miért mosnak ilyen sokáig a mai mosógépek?

Figyelt kérdés
Lassan mosógépet kell vennem és nem tudom majd milyent. Az én 14 éves Whirpoolomnak az a baja hogy nem áll meg a program végén hanem ugye forog rajta még a program gomb és simán beindít egy új programot. Viszont a pamut van egy órás, másfél órás is én választok ki rajta mindent. EGy elektroluxot néztem és 209 meg 240 perc a pamutja. Miért mosnak ilyen rohadt sokáig?
2019. jan. 17. 20:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy 50 fok már egyiken sincs.
2019. jan. 17. 20:17
 2/15 anonim ***** válasza:

"Miért mosnak ilyen rohadt sokáig?"


Mert különben a rohadt életben nem menne tönkre, és nem vennél újat!

2019. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Mert kevés vízzel, kevés energiafelhasználással akarnak taknyolni.

Megjegyzem, a dobforgatás nem igényel túl sok energiát, a vízmelegítés fogyaszt sokat.

2019. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 repulo ***** válasza:
Mert abban 15 liter vízben amit konkrétan a mosási ciklusban használ, azt az 5-7 kg rongyot nem árt egy darabig zötyögtetni, hogy a retek kijöjjön belőle. :-)
2019. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát de akkor így tök sok időbe telik a mosás. Miért nem jók a régi bevált dolgok? Ha az én gépemen nem forogna a gomb akkor még mindig tökéletesen működne.
2019. jan. 17. 20:32
 6/15 repulo ***** válasza:
A szerelő lehet hogy olcsóbb, mint egy egy új masina.
2019. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az enyėm új de max 110 perc egy pamut mosåsa 40 fokon.

De van rajta 30 perces sőt 15 perces program is sötėt szinü ruhåk 80 perces mosåsban mennek.

2019. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, a ma kapható mosógépekre miért nem lehet rákötni a meleg vizet, amikor ott van mellette a bojler. A gázbojler működése olcsóbb a normál áras áramnál, a vezérelt árammal működő villanybojler pedig fele díjjal működik.
2019. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 repulo ***** válasza:
Mert a világ normálisabb felén nincs számottevő különbség a KJ-ra vetített költségek terén, mindegy mivel fűtesz, lásd angol elektromos kandallók, amerikai gázolajos kazánok.
2019. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A régi dolgok azért nem jók mert felesleges energiapazarlas.

Egy régi mosógép többet fogyaszt.ellenben ha neznel hozzá programkapcsolot lehet hogy egy nagy doboz vassal és muanyagokkal kevesebb környezetszennyezést csinalnal.


Bár a Whirlpool csoda hogy kibírta eddig az egy nagy környezetszennyező cég a termékei miatt.

2019. jan. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!