Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért kapcsol ki az elektromos...

Miért kapcsol ki az elektromos melegitö ha tulmelegszik?

Figyelt kérdés

Van egy kis olcso melegitö,és van rajta olyan kapcsoló ami ha elér bizonyos höfokot ha ugy van állitva kikapcsol,de ha maxra van feltekerve akkor menni kéne non stop.Most viszont maxon is ki be kapcsol ha tulmelegszik 1-2 ora elteltével,azért gondolom hogy tulmelegszik.Állitolag ezt a kapcsolot ami a höfokot irányitja valahogy ki lehet kötni,de hülye vagyok hozzá,szétszedtem de nem mertem bele babrálni légyszi valaki segitsen!


[link]


Nem konkrétan erröl a melegitöröl van szó,de igy néz ki kb. Köszi elöre is



2019. jan. 19. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem kötném ki a helyedben, mert jó eséllyel bekerülsz a következő tévéhíradóba, mint akinek leégett a lakása.
2019. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezik, hogy kettős védelem.

Ha elromlana a hőfokszabályzó, akkor van még egy második védelmi lépcső.

Egyébként ilyen kinézettel láttam olyat is, ami belső ventilátort is tartalmaz, opcionálisan kapcsolhatóan.

Ha valakit zavar a zaj, ki tudja kapcsolni, viszont akkor csak a természetes légáramlás marad, ami lassabban melegíti át a helyiséget.

Meg így könnyebben túl is melegszik.

2019. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy baromságra készülsz!

#1 nem túlzott!

2019. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ki be kapcsol ha tulmelegszik"


Ez a szabályzó dolga, ne tedd tönkre. Itt senkitől sem kapsz ehhez segítséget.

2019. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te is leírtad.

Ha túlmelegszik kikapcsol.

2019. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem veszek ujat!
2019. jan. 20. 11:20
 7/7 anonim válasza:

Ne nyulj hozza!!!!

Termosztát van beleépitve és mindegyik ilyen az enyem is, ha föl fűti az adot helységet pl 26 fokra van beállítva, 26 f kikapcsol és ha 22 re lecsökken újra bekapcsol. Ez csak példa volt. Muszáj automatikusan ki-be kapcsolnia mert folgyuladna.

Ism ne nyulj hozza mert ez egy biztonsági kikapcsolas, mindegyiken van.

2019. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!