Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen közép árkategóriás...

Milyen közép árkategóriás mosogatógépet ajánlanátok? Beko? Whirlpool? Ezek megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Én Aristont vettem kettöt, eddig bevált.

Török hulladékot ne vegyél.

2019. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
ha a török hulladékra 5 év gari van, akkor az valszeg tovább jó lesz mint az 1 év garisok.
2019. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem 12 terítékes Indesitem van a típuson belül a legolcsóbb fajta és 8 éve hibátlanul működik.

Nem rozsdásodik, halk, teszi a dolgát.

Hozzáteszem, hogy az Indesit MOSÓgéppel mindig bajom volt és összeesett a rozsdától 2 év után.

2019. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Beko jó lesz.

Ariston és indesit baja hogy pár év után a tömítő gumi fogni fog. Mindent osszeken.

A motor egybe van a futotesttel építve gyakorlatilag egy futotest hiba 4000 helyett 40e Ft.

Különben jók.


De inkább a beko szerintem. Whirpoolt keruld.

Még beko kompatibilis alkatrészek Electrolux AEG, gorenje bosch és hasonlók. Kb ugyanaz minden bennük olcsón javithato.

2019. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes infókat, Beko a lesz a választas :)
2019. márc. 4. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De mindenképpen 12 terítékest vegyél, még ha egyedül is vagy, a kisebbe pont akkor nem tudsz pakolni amikor kéne és amikor a masina értelme lenne. Meg a serpenyő, tányér, lábas mindenhol ugyanakkora...
2019. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

A Whirlpool gépeknek tervezetten lerohad az alu tengelycsonkja a dobról. Két-három év után tengelytörés.

Én megoldottam otthon a tengelycserét, korrózióvédve tettem fel az újakat, így ott nincs is baj 5 éve, de a mosó- és öblítőadagoló műanyag öblítőcső hajtása 3 év alatt szétesett, minden lemeze rohad...


Még mindig működik, most már 8 éves, csak kézzel a dobra kell beönteni a mosószert és öblítőt is, meg rondán esnek szét a lemezei.

Ha ilyen hibákkal együtt tudsz élni, végül is nem döglik meg egyhamar, de én nagyot csalódtam.

2019. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

Bocsánat, elnéztem, én mosógépet írtam.

De gondolom mosogatógépnél is ugyanezt a szintet hozza a Whirlpool.

2019. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
A mosogató gépben nincs dob. Tudod, összetörne a tányért :))
2019. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Azt írtam a Whirlpool felejtős.
2019. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!