Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klíma telepítésekor, mire...

Klíma telepítésekor, mire kell külön oda figyelnem/kérnem a szerelőknél/et?

Figyelt kérdés
Minden "apróságra" gondolok, mint pl vákumozás , vagy rezgés csillapítás...ezt a kettőt tudom csak.

2019. márc. 15. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked úgy mond semmire, ha! elismert, pár referenciával rendelkező szerelőkkel csináltatod.

Én Miskolciakkal csináltattam.

Mindent tudni fognak, és vigyáznak hogy ne szemeteljék, porolják be a lakásod.


A csillapítás csak egy egyszerű gumi bak a kültéri alá, jár vele, a vákuumozás pedig alap a klíma beüzemeléséhez, a beltéribe van is gáz.

2019. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy ki tudják szerelni az ablakom alá vagy kosaras kocsi kellene nekik?
2019. márc. 15. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra vagy kíváncsi, hogy tudjuk-e hogy ők tudni fogják-e azt, amit most még nem?
2019. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Klímát úgy érdemes szereltetni, hogy kihívod a cég képviselőjét, aki a megtekintés után ad szakvéleményt. Semmire sem kell őt figyelmeztetni.
2019. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 nem, csak gondoltam vannak ennek x-y feltételei ami befolyásolhatja a kivitelezést. :)
2019. márc. 16. 14:36
 6/8 gabesz147 ***** válasza:
61%
Akit kiválasztasz, felmér, akkor kérdezgesd, árajánlat, aztán vagy ő, vagy másik ajánlattevő, -többet is megkérdezhetsz - szerel. Mekkora hely, ez fontos, milyen teljesitményű legyen, fűteni is akarsz vele, ezek fontosabbak, mint kioktatni őket. Nem mind tűri el.
2019. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik része tűnt kioktatásnak, mikor a kérdés arra irányul mit kérjek mire figyeljenek oda alaposan, hogy ne kelljen 2 hónap múlva hívni őket, hogy gond van.

Az elhelyezés kérdését sem értem , miért veszed kioktatásnak./?


Nálunk senki sem jött nézni/mérni. Adott egy időpont mikor jönnek szerelni, ezért kérdezősködök, hogy nagyjából kis gőzünk legyen róla.

2019. márc. 16. 16:02
 8/8 anonim válasza:
Na ez a gond a mai mesterekkel, kérdezni sem lehet őket, mert kioktatásnak veszik. Ha meg utólag valami kiderül, hogy nem úgy van, ahogy szeretted volna (és műszakilag megvalósítható!), hanem úgy, ahogy a mesternek egyszerűbb, úgyis Te vagy a hibás, meg a buta, hogy miket kérdezel és úgyis úgy jó, ahogy ő megcsinálta...
2020. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!