Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Klíma telepítésekor, mire kell külön oda figyelnem/kérnem a szerelőknél/et?

Minden "apróságra" gondolok, mint pl vákumozás , vagy rezgés csillapítás...ezt a kettőt tudom csak.

márc. 15. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok

Neked úgy mond semmire, ha! elismert, pár referenciával rendelkező szerelőkkel csináltatod.

Én Miskolciakkal csináltattam.

Mindent tudni fognak, és vigyáznak hogy ne szemeteljék, porolják be a lakásod.

A csillapítás csak egy egyszerű gumi bak a kültéri alá, jár vele, a vákuumozás pedig alap a klíma beüzemeléséhez, a beltéribe van is gáz.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 15. 13:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, amúgy ki tudják szerelni az ablakom alá vagy kosaras kocsi kellene nekik?

# 2/7Időpont márc. 15. 13:12 Privát üzenet
Arra vagy kíváncsi, hogy tudjuk-e hogy ők tudni fogják-e azt, amit most még nem?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 15. 16:35 Privát üzenet
Klímát úgy érdemes szereltetni, hogy kihívod a cég képviselőjét, aki a megtekintés után ad szakvéleményt. Semmire sem kell őt figyelmeztetni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 15. 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3 nem, csak gondoltam vannak ennek x-y feltételei ami befolyásolhatja a kivitelezést. :)

# 5/7Időpont márc. 16. 14:36 Privát üzenet
gabesz147 nevű felhasználó válasza:

Akit kiválasztasz, felmér, akkor kérdezgesd, árajánlat, aztán vagy ő, vagy másik ajánlattevő, -többet is megkérdezhetsz - szerel. Mekkora hely, ez fontos, milyen teljesitményű legyen, fűteni is akarsz vele, ezek fontosabbak, mint kioktatni őket. Nem mind tűri el.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 16. 15:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik része tűnt kioktatásnak, mikor a kérdés arra irányul mit kérjek mire figyeljenek oda alaposan, hogy ne kelljen 2 hónap múlva hívni őket, hogy gond van.

Az elhelyezés kérdését sem értem , miért veszed kioktatásnak./?

Nálunk senki sem jött nézni/mérni. Adott egy időpont mikor jönnek szerelni, ezért kérdezősködök, hogy nagyjából kis gőzünk legyen róla.

# 7/7Időpont márc. 16. 16:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent az, hogy egy alkalmazás telepítésekor el kell fogadadnom azt, hogy az alkalmazás használja a kamerát meg a mikrofont?
Facebook alkalmazás telepítésekor 80070057-es hibakódotír ki. Mit jelent? Mit tehetnék?
FarCry 3 telepítésekor miért van ez a probléma?
Mi a gond a webkamerám telepítésekor?
Asztali gépem (win 7) vezeték nélküli hálózaton működik. A TP-LINK telepítésekor az internet elérést mutató ablakban megjelenik : NetworkProfile valami. Mi lehet ez?
Andoid 6-os tableten viber telepítésekor az aktíváló kod helyet qr kodot ad fel. "saját kamera beolvasására " nem csinál semmit. Mi a teendő?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!