Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy alkalmazás telepítésekor el kell fogadadnom azt, hogy az alkalmazás használja a kamerát meg a mikrofont?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy bekapcsolhatják a kamerát és a mikrofont...tehát láthatnak meg hallhatnak?
2017. márc. 28. 16:19
1 2
 1/11 Trevor. ***** válasza:
Igen. Android 6.0-tól viszont a Beállításokban telepítés után letilthatod, hogy melyik programnak mit engedsz meg.
2017. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, sajnos az enyém csak Samsung GT-S6810P Android verzió: 4.1.2 illene vennem egy normális telefont :)
2017. márc. 28. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez semmi, van olyan app hogy telefonálni is akar meg sms-ezni meg ha lehetne a baratnödet is megqúrni.

Valaki kellene mar csináljon valami a google ellen.

2017. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi köze van ennek a google-hoz?
2017. márc. 28. 16:51
 5/11 Szirty ***** válasza:
100%

"Mi köze van ennek a google-hoz?"


Hát az, hogy ha Androidos telefonod van, akkor a google fejlesztette rá a szoftvert :D

2017. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3# Nem akarom a google pártját fogni, de szerintem téged sem kényszerít senki arra, hogy használd. Az android egy 'ingyenes' rendszer.(az ingyeneset úgy értem, hogy nem pénzzel fizetsz érte, hanem az adataiddal)

Ez szerintem teljesen egyértelmű mindenki számára, és ennek tudatában vesz mindenki ilyen rendszerű telefont. Ha lenne olyan rendszer, ami nem használná fel az adataidat, szerinted sokan váltanának rá? Mert szerintem elég nehezen terjedne el..(30-50 ezerrel biztos drágább lenne egy telefon, mellesleg az adataidhoz ugyanúgy hozzáférHETNE a harmadik fél)

Ilyen világban élünk. Ezen már senki sem tud változtatni.

2017. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem az idegenek, meg a marslakók használhatják a kamerádat, és a mikrofonodat, hanem a te általad telepített program, ha használni akarod. Kívülálló nem tudja bekapcsolni a te eszközeidet. Tehát csak akkor láthatnak és hallhatnak, ha te is engeded. Különben mi szr nak telepítetted?
2017. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Több app esetén el lehet olvasni a jogosultságok magyarázatát, néha a Playon, néha a fejlesztő weblapján. Nézz utána, jellemzően nem a lehallgatásod miatt kellenek a jogosultságok :)
2017. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szirty ***** válasza:
100%

Töltöttem már le calculator (számológép) alkalmazást, amelyik a helymeghatározás hozzáférését kérte.

Mivel nem tudtam ésszerű párhuzamot vonni a kívánt szolgáltatás és az alkalmazás nyújtotta szolgáltatások között, NEM-et nyomtam, így nem volt hajlandó működni. :)

2017. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Trevor. ***** válasza:
100%
#9 Nálam a Plants vs. Zombies akart hozzáférni a névjegyeimhez. Ha letiltottam, akkor nem indult el a játék. Inkább letöröltem a játékot, van helyette más.
2017. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!