Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagy családi drága! Hűtőgép!...

Nagy családi drága! Hűtőgép! Alkatrész félévenként?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan, hozzá értő szakember segítségét kérném akik, értenek a hüzőkhöz vagy az ehhez szorosan kapcsolodó témákhoz.


Egy olyan alkatrészt keresek amit FÉL ÉVENKÉNT kell elméletileg cserélni drága nagy hűtőkben. Ha minden igaz ezt a hűtő jelzi is fél évente egy kis lámpával hogy ideje lenne cserélni. Ezt azt alkatrészt keresem ami megoldaná ezt a problémát viszont sajnos nem tudom melyik az!! :)


Remélem ti okosabbak vagytok!



2019. márc. 16. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom az asszony megbízott a feladattal. Most aztán bajba vagy. Tán megírnád a hűtő tipusát, és akkor tudnánk segíteni is.
2019. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy a beépített ivóvíztisztító aktívszenes betétje, amit véletlenül 6 havonta ajánlott cserélni, ha használjátok egyáltalán és rá van kötve a vízhálózatra.

De ezt bizonyára nem fogod tudni megmondani szerintem, hogy honnan isszátok a vizet. Szakember kellene a megállapításához.

2019. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja igen, a rajtad kivül mindenki más köszi
2019. márc. 16. 16:55
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem, utolsó.csatornázott újépítésű ház soroksáron, bár nem hiszem, hogy köze lenne a problémához
2019. márc. 16. 16:59
 5/17 anonim ***** válasza:

"Ha minden igaz ezt a hűtő jelzi is fél évente egy kis lámpával hogy ideje lenne cserélni."

Ha minden igaz, a kezelési utasításban le van írva.

Ha minden igaz, a típus alapján is kikereshető.

Ha minden igaz, a vásárlás helyén is érdeklődhetsz.

De mi nem tudjuk milyen hűtőd van és mit kell cserélni benne.

Nekem a kocsiban jelez egy lámpa, te meg tudod mondani mit cseréljek?

2019. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: #3 és #4.

Te miről beszélsz ilyenkor, normális vagy?

Józan vagy?

2019. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kifogy a pia a sörhűtőszekrényből félévente.
2019. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Idefigyelj, kérdezted honnan isszuk a vizet és érkezett rá a válasz, melyik részét nem értetted?


A 3#-al meg annak a szerencsétlennek üzentem aki kötekedni jön ide. A legtöbb barom arc azért jár fel ide hogy legyen mibe belekötnie, mert egyébként unatkoznak

2019. márc. 16. 17:27
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nagy családi drága! Hűtőgép! Alkatrész félévenként?"


Te még kérdezni sem tudsz, valszeg írni is alig. Én csak annyit kérdeztem, milyen a típusa? Erre lepontoztál.

2019. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na akkor szóljunk a zadminoknak, lőjék már ki ezt a pojácát kérdésestül.
2019. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!