Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagy családi drága! Hűtőgép!...

Nagy családi drága! Hűtőgép! Alkatrész félévenként?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan, hozzá értő szakember segítségét kérném akik, értenek a hüzőkhöz vagy az ehhez szorosan kapcsolodó témákhoz.


Egy olyan alkatrészt keresek amit FÉL ÉVENKÉNT kell elméletileg cserélni drága nagy hűtőkben. Ha minden igaz ezt a hűtő jelzi is fél évente egy kis lámpával hogy ideje lenne cserélni. Ezt azt alkatrészt keresem ami megoldaná ezt a problémát viszont sajnos nem tudom melyik az!! :)


Remélem ti okosabbak vagytok!



2019. márc. 16. 16:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Attól függ melyik szögből vizsgáljuk a tényt, hogy a címnek köszönhetően vagy még mindig itt és szartad ide a személyes hangvételű megjegyzésed. Senki nem pontozott le, legalábbis én nem, de látom nagyon zavar, szóval szívesen lepontozlak. A posztot meghagyom nyugodtan irogass ugyse olvasom el :)
2019. márc. 16. 17:44
 12/17 Szirty ***** válasza:

Nincs elég infó a kérdésedben amire érdemben válaszolni lehetne.

Ezen dolgozz inkább!

2019. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A mi hutonk nem megy tönkre rendszeresen
2019. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

# 12


Szokásos Szirty-hozzáállás: amit te nem tudsz, az nincs is.

Pedig, aki kellően tájékozott, még ennyiből is le tud vonni valamit, de ezt már megírtam egyszer(#2).

2019. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Pedig, aki kellően tájékozott, még ennyiből is le tud vonni valamit,"

Akkor linkeld be neki a szükséges alkaltrészt, aztán irány aludni.

2019. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szirty ***** válasza:

"Valamit" mindenből le lehet vonni.


"Szokásos Szirty-hozzáállás: amit te nem tudsz, az nincs is."


Szokásos "Gáz Pali"-féle feltételezéseken alapuló "korrekt" válasz.

Ha leírta volna hogy beépített ivóvíztisztító aktívszenes készülékkel kapcsolatos a kérdés, akkor én nem írtam volna hogy dolgozzon még egy kicsit a kérdésen.


A mai napig nem bizonyosodott be hogy igazad lenne...

De elfogadnám ha így lenne, mert random is bele lehet találni egy rosszul feltett kérdésbe, ez tény.

2019. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hiába igyekszel rosszindulatúan degradálni, valójában az a jó, illetve tapasztalt szakember, aki félszavakból is meg tud fejteni egy-egy laikus kérdést.

Ez a mostani épp egy jó példa erre.

Egy a lényeg, hogy a butácska állításod:

"Nincs elég infó a kérdésedben amire érdemben válaszolni lehetne."

Ebben a formában nem állja meg a helyét, ahogy azt be is bizonyítottam (#2).

Többi csak a kicsinyes duma.

De hányszor beégetted már magad, ott volt a mikrosütő esete is például.

Mert te még nem láttál olyat, ami bizonyos érzékelőkkel van ellátva, ezáltal képes beavatkozni a magnetron működésébe (ld. Panasonic stb.), ezért beköpöd a témába, hogy olyan nincs.

Szánalmas.

2019. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!