Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem működik a hasítógépünk?

Miért nem működik a hasítógépünk?

Figyelt kérdés
Belehet kapcsolni,a motor pörög egy ideig még mozgott is a kar lenyomásával és a gomb nyomására csak nem hasított. Most pedig már megmozdulni se mozdul. Olajat töltöttünk bele még de most már tényleg el sem indul.

2019. márc. 19. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így távolról csak az tudná megmondani szerintem, aki találkozott pont ilyen típusú gép, pont ilyen hibájával.

Milyen típusú, ja még azt sem lehet tudni.

Szakmailag nem kihívás bizonyára, csak nem távjavítással.

2019. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kapja meg az áramot.

Megszorult a villanymotor.

Bármelyik másik része szorult vagy akadt meg a gépnek.

Szóval lehet sok minden.

2019. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne piszkáljátok, inkább hívjatok egy hozzáértőt.
2019. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én és a tesóm ki lettünk küldve az udvarra ,hogy hasítsuk a fákat és azért lenne fontos mert apáé a gép és még élni szeretnénk.
2019. márc. 19. 21:44
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

A motor még mindig megy. Egyszer csak eltolta az ékig és ennyi hasítani már nem hasított.

2019. márc. 19. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármi elromolhat, normál használatnál is.

Ha a fater emiatt agyon akar csapni, az nem normál fater.

2019. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!