Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudnánk elrontani egy...

Hogyan tudnánk elrontani egy régi hűtőt úgy hogy a tulajdonos ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Sajnos nem hűt úgy ahogy kéne, 2 nap alatt minden kaja megromlik benne, de míg a lámba világít benne addig az a vén zsidó nem hajlandó újat venni.Valami ötlet hogy lehetne egy kicsit felgyorsítani a folyamatot ?

2019. márc. 19. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél magadnak. Mosógépet, mikrót is.
2019. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nekünk az előző lakó otthagyott egy sz@@r hűtőt, a tulajé meg még sz@arabb volt :D Szóval megbeszéltük a tulajjal, hogy az ő régi 40 éves hűtőjüket kivisszük, a másikat meg megcsináltattuk 15 ezerért (ebben megfagyott minden, de gondolom kb ugyanaz a hibás alkatrésze lehet)

Ha meg majd úgy alakul, hogy elköltözünk, akkor megbeszéljük mi legyen ezzel-vagy elvisszük, vagy levonják a javítás árát. Szerintem normális hozzáállással minden megoldható :)

Ha meg nem, akkor vegyél egy hűtőt magadnak, használtan már 20-40ezerért lehet kapni normális, működő darabokat :)

2019. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hugyozz a kontektorba. Talán segít!

Amúgy meg ha nagyon nem hűt, akkor valszeg belülről el van már jegesedve, ki kell olvasztani.

Én is albiban lakom, nekem is régi hűtőm van ami a tulajé.

Leolvasztom néha és ok. Úgy hűt mint állat.

Ha ez nem segít, akkor meg el kel küldeni a "vén zsidót" a k édes enyjába!

2019. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!