Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcások! Mi a véleményetek...

Barcások! Mi a véleményetek Jesper Cillessen szerződtetéséről és eddigi teljesítményéről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jobb mint ter Stegen és ki fogja e szorítani a kezdőből?

2017. aug. 4. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kiszorítani biztos nem fogja, mivel ter stegennel hosszú távon terveznek, pedig Cillessen szerintem jobb kapus.

De maradjunk annyiban, hogy egyikük sem barca-szint :)

2017. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Értem, és ha nem Barca szint ter Stegen akkor miért számolnak vele ennyire, vagy ki a Barca szintű kapus?

Nem kötözködök, ne érts félre csupán érdekel :D

2017. aug. 7. 21:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Hogy miért számolnak vele ennyire?


Na erre én is szeretnék választ kapni.

A Barcának valamiért a kapusposzt mindig is a gyengéje volt, lásd Valdes (vagy szerinted ő is klasszis kapus? :D)


Ter Stegen olyan bakikat potyákat kap minden évben ami egyszerűen nem elfogadható, főleg ilyen szinten, és már az izgulásra sem lehet fogni, hiszen már 3 éve minket "erősít"


Hogy ki a Barca szintű kapus?

Felsorolom:


-Neuer

-Buffon

-Courtois

-Cech

-Lloris

-De Gea

-Oblak

-Handanovic


Igen, sajnos közülük sokan már öregek és őket megszerezni szinte lehetetlen (kivéve szerintem Llorist)


De a fiatalok közül is vannak sokkal jobb kapusok mint Ter Stegen, pl Leno, Perin, Pickford, Ederson, etc,etc.

2017. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Barca leigazolta Cillessent aki az Ajaxban állandó kezdő volt, most meg max kupákbanjátszik meg BL-ben amik azért nem mindenhéten vannak.


Cillessen hatalmas tehetség, magas, mozgékony,jól véd csak nem kapja meg a lehetőség így csak még egy elpazarolt játékos. Inkább engedjék el egy angol,német csapatba kölcsönbe 1-2 évre ott kezdő lenne.

2017. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ter Stegen egyértelműen sokkal de sokkal jobb, mint Cillessen.... Nem is tudom ki kaparta vissza a sarokból és a vonalról is nem egyszer a labdát...
2017. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

,,ter Stegen egyértelműen sokkal de sokkal jobb, mint Cillessen.... Nem is tudom ki kaparta vissza a sarokból és a vonalról is nem egyszer a labdát..."


https://www.youtube.com/watch?v=s7QLFs-yaTg


Igen, minden kapusról lehet ilyen összeállítást csinálni.

Nem, nem lehet.

Mutass egy ilyen Cilessenről (én 1 failt találtam tőle össz-vissz)

Egyszerűen nem barca szintű kapus, sosem volt az, és sosem lesz az

2017. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 arról hogy csinálsz összeállítást aki csak kispadon van? és ha az kell én is linkelgethetek, de nem fogok... nem vagyok egy divatszurkoló, hogy jaj láttam, hogy ő is tud hibázni (igen elismerem neki is voltak nagy hibái, de Neuernek vagy De Geanak nem? Cillessennek is voltak... ha nem is a Katalánok mezében de nem kis hibákat vétett....) akkor egyből hú de szar egy kapus meg a másodkapust alkalmazzák má maguk idióták!!, mert ő jobb.. ter Stegen jobb volt, és persze jobb is marad, mint Cillessen...
2017. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 ha igazi szurkoló lennél,követnéd a meccseket, tudnád ter Stegen hányszor vezette győzelemre akár a válogatottat, de persze leginkább a Barcelonat... de én nem jártatom itt a számat nincs értelme xDDDD
2017. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5 év alatt több mint 100 meccset játszott az Ajaxban.

Mutass egy ilyen komplett ÖSSZEÁLLÍTÁST Cilessen failokról.

Egyébként már leírtam, Cilessen sem egy nagy kapus, de Ter Szégyennél még ő is jobb, vannak jobb napjai (pl 3-2-es el clasico) de van mikor nagyon gyenge, és olyan hibákat képes ejteni hogy az egyszerűen elfogadhatatlan és érhetetlen, Cilessen sokkal magabiztosabb, stabilabb játékos, bár kicsit lehet tényleg gyengébb.

Azt viszont ismerd el, hogy ter stegen egy gyenge, vagy ha nagyon elnéző akarok lenni egy átlagos kapus.

2017. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6 ha igazi szurkoló lennél,követnéd a meccseket, tudnád ter Stegen hányszor vezette győzelemre akár a válogatottat, de persze leginkább a Barcelonat... de én nem jártatom itt a számat nincs értelme xDDDD


Mondj 5 példát, ahol kifejezetten az ő elképesztő védései miatt nem égett meg a barca /németország. 5-öt.

A 3-2-es el clasicon kívül.

Egyébként már leírtam, van hogy nagyokat véd, de rohadt sokat potyázik, amire már írtam is példákat feljebb, + videót is küldtem

2017. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!