Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépetek van?...

Milyen mosogatógépetek van? Elégedettek vagytok vele? Mióta használjátok?

Figyelt kérdés
9 év alatt a 3. mosogatógépet kell megvennem. Segítsetek már kinek mi vált be. 110 ezer a max amit rászánok.
2019. ápr. 11. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Candy mosogatógépünk van. Még csak 15 hónapja használjuk (napi szinten, van hogy napi két/három alkalommal is megy) elégedettek vagyunk vele.
2019. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi Bosch Silence auto 3in1, most már elég sok éve használjuk. A korábbi is Bosch volt, az valóban kinyiffant pár év alatt. Legelőször egy kicsi, asztali gép volt elég kis kapacitással, de akkor maga volt a csoda.

Én inkább a mosogatószerrel nem vagyok elégedett, mert ez a tablettázott (állítólag feloldódó zselés burkolatban) bizony sokszor nem oldódik fel, ott marad kis részletekben a gépben vagy valamelyik alsó edényen és akkor megesszük a mosogatószert is, mert a program lefutására sem tűnik el.

2019. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt a mai gépek már nem bírják sokáig (6-7 évet “jósolnak”), másrészt meg annyira takarékosak, hogy nagyon kevés vízzel dolgoznak, és ez sokszor a minőség rovására megy. És ezek a mindenféle illatos tabletták... számomra undorító amikor a pohárnak citrom illata van. Finish vagy Somat alap tablettát használok mindig a legerősebb programon. Bosch gépem van két éve.
2019. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te kérded? Hát neked van tapasztalatod mitől döglenek be, mit nem szabad megvenni, és miért. Mi bajuk volt?
2019. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Indesit. Ipari hulladék...
2019. ápr. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első egy Indesit volt. Annak az elektronikája halt be,amit 45 ezerért cseréltek volna ki. A mostani electrolux, ez meg nem fűti fel a vizet, tiszta zsír az edeny,pohár, és a végén nem szárítja meg az edényt. A szerelő szerint kár benne kicserélni a hőfokszabályozó bixbaxt, mert a belseje amit én nem látok kezd szétrohadni. Vicc az egész.
2019. ápr. 12. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Indesit van 7 eves 1* ki kellett takarítani ennyi baja volt.
2019. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kézi van, elégedett vagyok vele!
2019. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!