Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Gorenje GS52010W (566921)...

A Gorenje GS52010W (566921) mosogatógépünk alsó szórókara letört, mit érdemes tenni? (fényképpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gorenje GS52010W (566921) mosogatógépünk alsó szórókarjára ráesett egy edény és eltört. Szerintetek mit érdemes csinálni vele? Van értelme megragasztani, vagy üzem közben szét fog törni és leég a motor utána? Sokat kerestem, de nem találtam ennek a típusnak megfelelő szórókart. Van tippetek, hol érdemes keresni? Érdemes egy mosogatógépszerelőt felhívni? Bármilyen ötlet? Fényképet találtok a törött szórókarról az alábbi linken:

[link]

Köszönöm szépen a segítségeteket!



2019. ápr. 19. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod megragasztani, bár elég nagy víznyomások közlekednek ott.

A kart a víznyomás forgatja, nem pedig motor, legrosszabb esetben nem fogja érni a víz a mosogatnivalót.

Körbenézek kar ügyben, ha nem írok nem találtam.

2019. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Létezni létezik:

[link]


Hívd fel a márkaszervízt, ők tudnak segíteni (rendelni) ha akarnak.

2019. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2019. ápr. 19. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2019. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre megragasztottuk műanyaghoz való pillanatragasztóval és az első kört kibírta üzemben. Habár a ragasztó vagy 2700 Ft volt, de mire megrendeltük volna, szállítással együtt biztos legalább 10-15.000 Ft lett volna.
2019. ápr. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!